Zainspiruj się do zdrowego stylu życia! 

 

Dbanie o zdrowie to klucz do dobrego samopoczucia. Odpowiednio dobrana dieta, pielęgnacja ciała i aktywności sportowe pozytywnie wpływają na jakość naszego życia. Wspólnie z wykładowcami Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku oraz ekspertami i sportowcami zapraszamy na wyjątkowy cykl spotkań online i offline „Zdrowe Inspiracje z WSB”! Udział w spotkaniach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy. 

 

Zapisz się

 

Program:

 

 • Joga na świeżym powietrzu 
  Terminy: Środa – 25 sierpnia, godz. 17:00
 • Ania Kierznikiewicz
  Miejsce: kampus WSB w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 238A, trawnik przed budynkiem A/ w przypadku deszczowej pogody, zajęcia będą odbywać się w sali B016 (budynek B, parter).

 

Joga jest sposobem na odnalezienie spokoju, połączenia ciała, umysłu i ducha w jedność. Postaramy się to połączenie odnaleźć na wspólnej praktyce. Zadbamy o świadomy oddech, poczucie ciała i ukojenie pędzącego umysłu. Podczas cyklu praktyki jogi z WSB zadbasz o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Zajęcia są dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania.

 

Zabierz ze sobą matę do ćwiczeń, ręcznik i wodę. 

Na osoby, które będą obecne na wszystkich zajęciach jogi czeka niespodzianka :) 

 

Ania Kierznikiewicz – nauczycielka jogi, miłośniczka zdrowego stylu życia, podróży, natury i medytacji. Ania czerpie swoją wiedzę i inspiracje do przygody z nauczaniem z podróży po Indiach. Ukończyła 200 godzinny kurs w Indiach w 2016 i 300 godzinny kurs również w Indiach w 2020 roku. Joga dla Ani jest nieustanna nauką, pozwalającą na odnalezienie wewnętrznego spokoju, równowagi w ciele i umyśle oraz pogłębianiu świadomości.

 

 • Wtorek – 31 sierpnia, godz. 17:00
  Dr Olga Krasodomska
  DIY: Kosmetyki z domowych składników

 

Kosmetyki i produkty spożywcze mają ze sobą wiele wspólnego. Nasz organizm lubi to, co naturalne. Skóra także! Podczas webinaru dowiecie się, jakie produkty spożywcze można z powodzeniem wykorzystać w pielęgnacji skóry, jak dobierać składniki, jakich zasad należy przestrzegać. Opowiemy o tym, jak w warunkach domowych stworzyć krem, maskę czy peeling, przy okazji obalając parę mitów.

 

Dr Olga Krasodomska - skóra i składniki kosmetyków nie mają przede nią tajemnic.

 Z wykształcenia i zamiłowania zajmuje się kosmetologią od 15 lat. Jest również wykładowcą WSB na kierunku kosmetologia.

Czytaj więcej