12 grudnia br. w siedzibie Toyota Wader w Chwaszczynie odbyło się uroczyste podpisanie umowy partnerskiej na kierunku Logistyka.

Od tej chwili studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku zyskują możliwość zdobywania doświadczenia pod okiem praktyków. Ponadto dowiedzą się jak wygląda praca w każdym dziale firmy i w przyszłości będą mogli podjąć tam pracę.  W spotkaniu uczestniczył Pan Roman Walder, właściciel firmy Toyota Walder oraz Pani  Emilia Michalska, kanclerz Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.
 

 

Toyota Walder od blisko 30-tu lat jest największym Dilerem marki Toyota w województwie pomorskim. Posiada autoryzowane stacje sprzedaży i serwisu Toyoty w Chwaszczynie oraz Rumi, blacharnię zlokalizowaną w Chwaszczynie, a także jedyny autoryzowany salon i serwis Lexusa w Trójmieście. Zatrudnia 200 pracowników, którzy  uczestniczą w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach Akademii Toyoty. Od kilku lat z sukcesem realizuje program praktyk dla uczniów szkół mechanicznych. 


Rozpoczęcie współpracy z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku otwiera firmie zupełni nowe możliwości  w poszukiwaniu kadr. Daje szansę na pozyskanie osób, które po zakończeniu stażu wzmocnią zespół firmy.

Czytaj więcej