Koniecznie dołącz na webinar z Ireneuszem Osińskim

Kiedy: 29 czerwca br.  (poniedziałek)

O której: 18.00

Gdzie: wykład online, link do spotkania  hasło: xxleheqe

 

W naszych czasach relacje są ważniejsze niż kiedykolwiek. Wyniki badań wskazują, że nawet 85% posad udaje się znaleźć dzięki umiejętności budowania sieci kontaktów. Umiejętność ta, zwana również networkingiem, jest nie tylko najlepszym sposobem znalezienia nowej pracy, ale stanowi także nieocenioną metodę kierowania karierą zawodową. Zaś dla osób pracujących na własny rachunek, sztuka tworzenia sieci kontaktów jest kluczową umiejętnością dla powodzenia i rozwoju firmy.

Z networkingiem jest trochę tak jak z Yeti. Każdy o nim słyszał. ale tak naprawdę mało kto go widział… Nieumiejętny networking jest gorszy niż jego brak. Bez odpowiedniego przygotowania, właściwych strategii i technik komunikacyjnych, networking może przynieść więcej złego niż dobrego.

 

Nasze spotkanie może stanowić ważny punkt wyjścia do przybliżenia najważniejszych jego elementów oraz przygotowania się na wyzwania stojące przed osobami chcącymi rozwijać swoją karierę zawodową w nowej, zafundowanej nam ostatnio przez życie, rzeczywistości. 

Czytaj więcej