Informatyka i logistyka dofinansowane z EFS

Podziel się:

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku w swojej ofercie na 2017 rok posiada dwa kierunki dofinansowane w ramach EFS:

W ramach obu kierunków masz do wyboru szereg popularnych specjalności, dostosowanych do rynku pracy. Dzięki dofinansowaniu studiujesz taniej!

Nie czekaj, wypełnij formularz i zgłoś się już dziś
Zapisując się do 10 sierpnia zyskujesz 700 zł:

  •     300 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów,
  •     400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej

Czesne już od 280 zł (405 zł) miesięcznie na pierwszym roku studiów! Wpisowe 0 zł.

bach-dabrowska_2.jpg

„W WSB kształcimy «menedżerów przyszłości», którzy posiadają dużą świadomość własnego potencjału,znają swoje mocne i słabe strony, potrafią słuchać i nie obawiają się konstruktywnej krytyki. Naszych studentów uczymy zarządzać organizacją oraz zespołem poprzez samodoskonalenie się. Szacunek do odmienności innych ludzi, z którymi się współpracuje to jedna z kluczowych wartości jakiej uczymy ale też sami kierujemy się prowadząc zajęcia"

dr inż. Irena Bach-Dąbrowska
Prodziekan Wydziału Finansów i Zarządzania

Dlaczego warto wybrać studia dofinansowane z EFS? 

  • Program kształcenia studiów dofinansowanych został zmodyfikowany przez zespoły przedsiębiorców, również pod kątem praktyk zawodowych.
  • Włączyliśmy do programu studiów zagadnienia rekomendowane przez pracodawców zgodnie z tym, czego oczekują oni od kandydatów do pracy na poszczególnych stanowiskach.
  • Wybrane specjalności będą realizowane w formule kształcenia dualnego, które polega na poprowadzeniu części zajęć przez pracodawców w siedzibach ich firm, z wykorzystaniem ich narzędzi i sprzętu.
  • Na studiach zaplanowaliśmy wiele specjalistycznych warsztatów prowadzonych przez pracodawców - specjalistów w odpowiednich dziedzinach.
  • Będą omawiane i ćwiczone studia przypadków oparte o realne sytuacje występujące w firmach z branży informatyczne/logistycznej.
  • Część zajęć na tych studiach jest finansowana ze środków unijnych i dlatego są dużo tańsze od studiów standardowych.
  • Takie studia umożliwiają zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności zwiększających szanse na lepszą pracę, dając jednocześnie sporą oszczędność finansową.
04-08-2017