W imieniu Jego Magnificencji Rektora dr. hab. Jana Wiśniewskiego, prof. WSB oraz Kanclerz Emilii Michalskiej serdecznie zapraszamy na  
Uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2021/2022, która odbędzie się w dniu 8 października 2021 roku o godzinie 10:00 w formule hybrydowej.  

 

W programie przemówienie Jego Magnificencji Rektora dr. hab. Jana Wiśniewskiego, prof. WSB, immatrykulacja studentów I roku, wręczenie nagród i wyróżnień. Wykład inauguracyjny wygłosi prof. Rafał Ohme, profesor w Szkole Biznesu na Uniwersytecie Stellenbosch w Kapsztadzie (RPA), psycholog, ekspert ds. emocji, pionier neuronauki stosowanej. 

 

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w uroczystości wezmą udział zaproszeni goście, wykładowcy oraz przedstawiciele studentów. 
Gorąco zapraszamy do oglądania i celebrowania z nami początku roku akademickiego.  
Relację na żywo z Inauguracji można będzie oglądać na naszym profilu na Facebooku

 

Zapraszamy do udziału w transmisji Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2021/22 w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. 

Dołącz do nas

 

We warmly invite you to participate in the broadcast of the Inauguration ceremony of the academic year 2021/22 at the WSB University. Join us! Check out the broadcast in English

 

Czytaj więcej