Władze uczelni serdecznie zapraszają absolwentów studiów I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich na Galę Akademicką - uroczyste wręczenie dyplomów, która odbędzie się 14 listopada br. (czwartek)  w Filharmonii Bałtyckiej. Tradycyjnie czeka na Was szereg niespodzianek w tym występ znanej stand-uperki  oraz drobny poczęstunek. Uczestnictwo w Gali Akademickiej jest  bezpłatne, należy się jednak zapisać przez dostępny na tej stronie formularz. Zapisy trwają do 7 listopada br. włącznie.

FAQ Absolwenta - czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

 

Gorąco prosimy o przesłanie za pośrednictwem Facebooka lub na maila dziekanat@wsb.gda.pl zdjęć z okresu studiów, które uatrakcyjnią prezentację wyświetlaną podczas uroczystości.

 

Harmonogram Gali Akademickiej


16.30     Wydawanie dokumentów przez pracowników Dziekanatu

17.00     Wypożyczenie z szatni togi oraz pobranie pamiątkowego biretu
              Rejestracja absolwentów (obowiązkowa)
17.30     Próba wręczenia dyplomów
18.00    Uroczyste rozpoczęcie ceremonii wręczenia dyplomów
19.30    Poczęstunek we foye
20.00   Występ Kasi Piaseckiej
21.00   Zakończenie uroczystości


W trakcie wydarzenia będzie wykonywana relacja fotograficzna. Wybrane zdjęcia mogą zostać opublikowane w materiałach promocyjnych Grupy Wyższych Szkół Bankowych. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do zapoznania się z zasadami ochrony danych osobowych 

 


Katarzyna Piasecka - stand-uperka, konferansjerka, improwizatorka. Na scenie od kilkunastu lat. Od 2008 roku jej głównym zajęciem jest stand-up. Występuje zarówno w klubach, jak i dużych salach widowiskowych. Obecnie w trasie z najnowszym programem "WINNA"Jest gospodarzem sceny stand-upowej w Warszawie (Hybrydy), gdzie cyklicznie zaprasza najlepszych polskich komików.Współtworzy również grupę improwizacyjną Siedem Razy Jeden. Razem z Abelardem Gizą i Kacper Rucińskim przez kilka lat współtworzyła projekt Stand-up Bez Cenzury.Na scenie obecna od końca 2001 roku. Podczas tych kilkunastu lat pojawiła się w programach rozrywkowych na antenie TVP1, TVP2, TVP Polonia, TVP Rozrywka, Polsat, Tv4, HBO, Comedy Central, TVN, TVN Style.

Czytaj więcej