Ameryka Express, czy prawdziwe tanie podróżowanie?
Za 8 dolarów dziennie da się zaplanować fantastyczną podróż. Tą tezę uzasadni nam małżeństwo podróżników - blogerów na spotkaniu, które odbędzie się już 3 grudnia br. w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

 

"Nazywamy się Karol i Ola Lewandowscy, mamy 29 lat (oboje rocznik ’89), jesteśmy blogerami podróżniczymi i od 8 lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie odwiedziliśmy już ponad 50 państw na 5 kontynentach, wydając dziennie jedynie 8$.Średnio spędzamy w podróży 6-8 miesięcy w ciągu roku, a blog i podróże stały się naszym sposobem na życie. Na blogu dzielimy się naszymi przygodami oraz poradami jak tanio podróżować. Wydaliśmy też 3 książki, które stały się bestsellerami i doczekały się wielokrotnych dodruków. Ale wszystko zaczęło się od busa… "- piszą na swoim blogu Ola i Karol Lewandowscy -podróżnicy


Już 3 grudnia br. od godziny 18.00 w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku aula A002 przez godzinę podróżnicy opowiedzą o swoich przygodach i udowodnią nam, że tanie podróżowanie jest możliwe nie tylko w programie Ameryka Express. 

 

Czytaj więcej