Studia i szkolenia dla firm

Dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać kompetencje swoich pracowników na studiach i szkoleniach, proponujemy Program Firma. Jest to pakiet specjalnych korzyści, dzięki któremu tworzymy dla naszych klientów ofertę edukacyjną ściśle dopasowaną do ich potrzeb. Z Programu Firma korzystają zarówno przedsiębiorcy reprezentujący jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i duże, międzynarodowe korporacje.

Dlaczego warto skorzystać z Programu Firma?

Korzyści dla firmy:

  • Organizujemy spotkanie z Koordynatorem Klienta Biznesowego, który zweryfikuje potrzeby firmy i na podstawie uzyskanych informacji zaproponuje odpowiednie propozycje rozwoju pracowników w ramach oferty edukacyjnej Wyższych Szkół Bankowych.  
  • Możemy przygotować tzw. studia in company, czyli ofertę szytą na miarę, dla całych grup pracowników. To propozycja dla firm o szczególnych potrzebach szkoleniowych. W tym przypadku dopasowujemy kadrę, program, formę oraz miejsce zajęć do oczekiwań klienta.
  • Gwarantujemy korzystne ceny oraz negocjowane zniżki.
  • Dzięki indywidualnej opiece Koordynatora Klienta Biznesowego, cały proces doboru, planowania i realizacji procesu edukacji pracowników jest dużo prostszy. 

Korzyści dla pracowników firm:

  • Możliwość skorzystania ze zniżek przyznanych pracodawcy w ramach Programu Firma (zniżka na cały tok studiów).
  • Opieka Koordynatora Klienta Biznesowego podczas rekrutacji na studia sprawia, że ten proces może być jeszcze szybszy i przyjemniejszy.
  • Nowe umiejętności i kompetencje zdobywane w Wyższych Szkołach Bankowych, cieszących się zaufaniem studentów, absolwentów, środowiska akademickiego i biznesowego, będą przynosić profity w długiej perspektywie zawodowej.
Łukasz Bugaj

Program Firma został stworzony dla przedsiębiorstw inwestujących w rozwój swoich pracowników. Mogą oni liczyć na specjalny pakiet zniżek w WSB. Niezależnie od tego, czy pracodawca finansuje studia pracownikom w całości, częściowo, czy pracownik sam ponosi koszt studiów. W ramach programu realizujemy również szkolenia oraz studia podyplomowe na zamówienie. Oznacza to, że wraz z osobami odpowiedzialnymi za rozwój w firmie, przygotowujemy program dedykowany potrzebom konkretnego przedsiębiorstwa. Zwracamy także uwagę na specyfikę danej branży. Obecnie, z programu korzysta kilkaset firm w całej Polsce. Udział w nim niesie ze sobą zarówno korzyści finansowe, jak i szansę na rozwój zawodowy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że inwestycja w rozwój pracowników to inwestycja w przyszłość firmy.

Łukasz Bugaj

Koordynator w Biurze Rekrutacji ds. zarządzania procesami B2C i B2B

Dogodna forma płatności:

WSB umożliwia firmom następujące formy płatności:

  • pełne finansowanie - firma w całości pokrywa koszty studiów, szkolenia
  • dofinansowanie studiów pracownikowi - w zależności od polityki szkoleniowej firmy WSB dopuszcza finansowanie z dwóch źródeł np. pracownik płaci część wartości z własnych środków, a pozostałą część wartości szkolenia pokrywa firma
  • samodzielne finansowanie nauki przez pracownika, korzystając z oferty zniżek Programu Firma

Spotkanie z koordynatorem

Spotkaj się z Koordynatorem Klienta Biznesowego
 
Celem spotkania jest zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami o możliwościach oraz sposobie uzyskania zniżek z tytułu Programu Firma.

 

DARMOWA KONSULTACJA

prawo-w-biznesie

Kontakt

Łukasz Bugaj

Koordynator w Biurze Rekrutacji
ds. zarządzania procesami B2C i B2B

 

pokój 14
ul. Sportowa 29
41-506 Chorzów
tel. kom. 602 279 894

e-mail: lukasz.bugaj@chorzow.wsb.pl