Wybierz studia online i zyskaj możliwość godzenia roli studenta z innymi wieloma istotnymi rolami życiowymi takimi, jak rola matki i ojca, osoby pracującej, studiującej inny kierunek studiów i chcącej zdobyć dodatkową wiedzę, lubiącej uczyć się i pracować online, przebywającej za granicą, właściciela przedsiębiorstwa, czy kierownika/dyrektora z nienormowanym czasem pracy.

 

Studia w trybie online wpisują się w podejście work-life integration, które sprzyja regeneracji sił w napiętym grafiku tygodnia i są najbardziej elastyczną czasowo formą studiów spośród bogatej oferty studiów WSB.

studia online

Sprawdź, co możesz studiować

Na studiach I stopnia 
Zarządzanie online

 

Na studiach II stopnia
Zarządzanie online

 

Na studiach podyplomowych
Aplikacje internetowe i mobilne

Dlaczego warto wybrać studia online?

 • To Ty decydujesz kiedy się uczysz 
 • Dzięki platformie internetowej WSB zyskasz dostęp 24h na dobę, 7 dni w tygodniu do wykładów, materiałów edukacyjnych i ćwiczeń opracowanych przez nasz zespół wykładowców - praktyków, metodyków i specjalistów od mediów w edukacji.
 • Przez cały okres trwania studiów będziesz miał stały kontakt z wykładowcami WSB poprzez naszą platformę.
 • Dodatkowo będziesz mógł spotkać się osobiście ze swoimi wykładowcami podczas zjazdów konsultacyjnych w siedzibie WSB.
 • Możesz konsultować się z wykładowcą drogą mailową lub poprzez forum dyskusyjne a na koniec każdego semestru bierzesz udział w egzaminie semestralnym na uczelni.

Materiały, z których korzystasz w trakcie studiów

 • Interaktywny podręcznik multimedialny - zawiera slajdy z wykładów oraz ćwiczenia do wykonania (można je również wydrukować, jeśli wolisz uczyć się z wersji papierowej);
 • Multimedialne wykłady - na ekranie jednocześnie widzisz wykładowcę prowadzącego zajęcia oraz prezentację dotyczącą danego tematu.

W jaki sposób sprawdzana jest Twoja wiedza?

 1. Po każdym wykładzie rozwiązujesz quizy i wykonujesz ćwiczenia, mające na celu utrwalenie uzyskanej wiedzy.
 2. Na forum dyskusyjnym prowadzisz rozmowy z innymi studentami studiów online, na zadany przez wykładowcę temat.
 3. Od prowadzącego zajęcia otrzymujesz zadania do wykonania, które następnie mu wysyłasz w formie odnośnika, tekstu, prezentacji itp.
 4. Na koniec każdego przedmiotu masz do wykonania w określonym czasie test końcowy.