W WSB działa Studium Języków Obcych, dlatego w naszej ofercie znajdziesz kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania i przeznaczone dla przedstawicieli różnych zawodów.

 

Uczymy języka ogólnego i biznesowego, prowadzimy kursy specjalistyczne koncentrujące się na słownictwie i umiejętnościach językowych związanych z działalnością konkretnej firmy, specyfiką stanowiska pracy czy branży. Przygotowujemy również do egzaminów na certyfikaty.

 

Uczymy 6 języków: angielskiego, niemieckiego, czeskiego, hiszpańskiego, francuskiego, i włoskiego. 
 

Starannie dobieramy kadrę dydaktyczną pod kątem kwalifikacji. Na zajęciach spotkasz lektorów, którzy ukończyli studia filologiczne i mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka. A najważniejsze jest to, że lubią uczyć i zależy im na Twoim sukcesie. Pamiętaj, że nasi lektorzy są od lat związani z WSB, a to gwarantuje ich świetne merytoryczne przygotowanie do prowadzenia kursów w dziedzinach powiązanych z biznesem.
 

W nauczaniu wykorzystujemy formułę blended-learning, czyli połączenie tradycyjnych zajęć i aktywności online. Jako uczestnik kursu masz dostęp do platformy e-learningowej, na której możesz ćwiczyć umiejętności językowe w dowolnej chwili i dowolnym miejscu. Uczysz się, rozwiązując quizy, grając w gry, oglądając filmy. 
 

mozaika-finanse-rachunkowosc

Zapraszamy do udziału w projekcie Nowe Kwalifikacje, w ramach którego WSZYSTKIE pełnoletnie osoby uczące się, pracujące lub mieszkające na terenie województwa śląskiego mogą zdobyć bezpłatnie międzynarodowy certyfikat z języka angielskiego enPro.

 

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie projektu.

jezyk-angielski-w biznesie