Studia w formule online (asynchronicznie), bez względu na sytuację pandemiczną.  

 

Studiujesz z dowolnego miejsca na świecie, w wybranym przez siebie czasie (asynchronicznie), wystarczy tylko połączenie internetowe. Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki materiałom zamieszczanym na platformie Moodle, która zapewnia dostęp 24 h, 7 dni w tygodniu do wykładów, materiałów edukacyjnych i ćwiczeń opracowanych przez zespół wykładowców – praktyków. 
 

Studia podyplomowe, online

Ten kierunek dostępny jest wyłącznie w ofercie łączonej ze studiami magisterskimi na kierunku Zarządzanie na specjalności Zarządzanie nowoczesnymi usługami biznesowymi. Zajęcia w ramach studiów podyplomowych realizowane są jednocześnie z tymi, w ramach studiów magisterskich i kończysz obie formy studiów w tym samym czasie. Jest to duża oszczędność czasu poświęconego na rozwój.

Co łączy Ubera, PizzaPortal.pl, Microsoft Office 365, Szpitalny Oddział Ratunkowy, SalesForce oraz Netflixa? To usługi dostarczane każdego dnia milionom, jeżeli nie miliardom ludzi na całym świecie. Codziennie pracownicy tych firm dbają o dopasowanie ich do potrzeb i wymagań swoich klientów. Dlaczego? Z prostej przyczyny - rynek zmienia się bardzo dynamicznie. Potrzeby klientów szybko ewoluują, pojawiają się nowi konkurenci, nowe produkty a obecni konkurenci w mgnieniu oka wprowadzają innowacje. Wszystko zachęca klienta do zmian. Aby aktywnie reagować na nowe potrzeby klienta wymagana jest odpowiednia strategia działania i organizacja, która w sposób elastyczny się do nich dopasuje - wprowadzi wymagane zmiany w usłudze, uruchomi nowy produkt czy zmieni model aby skutecznie pozyskać nowych klientów. 

studia podyplomowe, Wyższa Szkoła Bankowa

Celem studiów jest poznanie nowoczesnych, w tym także zwinnych metod zarządzania usługami w dowolnej branży. Studia dostarczają praktycznych zastosowań w zakresie ITIL, procesów biznesowych, podstaw zarządzania projektami, zarządzania operacyjnego, zarządzania jakością i komunikacją, Agile Managementu oraz Lean Managementu. Nowoczesna formuła online dostarczy wyczerpujących materiałów dydaktycznych oraz ćwiczenia ułatwiające zrozumienie przedstawionych zagadnień, przećwiczenie ich, zastosowanie szablonów dokumentów zarządzania usługami, analizowanie praktycznych case study. Ułatwiających zrozumienie przedstawionych zagadnień. 

studia podyplomowe, Wyższa Szkoła Bankowa

Co zyskujesz?

  • zdobędziesz specjalistyczną wiedzę z obszaru tworzenia i zarządzania usługami w sposób zwinny, 
  • poradzisz sobie z dynamicznym wprowadzeniem zmian w dowolnym typie usługi, 
  • nauczysz się jak korzystać z najlepszych praktyk wykorzystywanych w takich firmach jak Amazon, Netflix czy Toyota.  

Sprawdź wersję próbną

Jeśli zastanawiasz się nad studiami realizowanymi asynchronicznie sprawdź DEMOwypełnij formularz, a na podany w nim adres e-mail otrzymasz dane do logowania do wersji próbnej zajęć. 

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
beshesha

Program studiów

Program studiów na kierunku zwinne zarządzanie usługami.

Liczba godzin: 200
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Łukasz Filut  
Marcin Jamrozik
Michał Żak
Łukasz Filut  

Pracuje z metodykami zwinnymi od ponad 10 lat. Aktywnie uczestniczył w dużych transformacjach zwinnych (np. PayU, wówczas Grupa Allegro) oraz prowadził kilka innych np. w TEB Akademia i DAC Software. Specjalizuje się w wykorzystaniu Scruma, LeSS (Large-Scale Scrum) oraz OKR w wielu...

Marcin Jamrozik

Praktyk Lean Managementu, który przenosi najlepsze praktyki w obszar Scruma. Doskonalił procesy w takich organizacjach jak Orange, Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia czy Wyższe Szkoły Bankowe.  Autor gier oraz warsztatów doskonalących znajomość Scruma i Kanbana. Od ponad...

Michał Żak

Scrum Master z serca, przekonania i praktyki – wspieram firmy w ich dążeniu do zwinności. Z Agile i Scrum od 6-ciu lat w branżach IT, marketing, szkolnictwo. Na swojej drodze doświadczyłem pracy jako programista, konsultant, Product Owner, Project Manager, szkoleniowiec oraz...

Poznaj innych wykładowców

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji studiów I i II stopnia w Chorzowie

ul. Sportowa 29
41-506 Chorzów

E-mail: rekrutacja@chorzow.wsb.pl
Tel.: +32 349 85 24 +32 349 84 79
Infolinia: 32 630 62 44

Godziny otwarcia:
  • pn-śr: 08:00-16:00
  • cz: 08:00-17:00
  • pt: 08:00-16:00
  • so: 08:00-14:00
Pobierz stronę do PDF