Opis kierunku

Studia w formule online (synchronicznie), bez względu na sytuację pandemiczną.  

 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

Kierunek, który Cię interesuje jest efektem współpracy Wyższych Szkół Bankowych z Chorzowa, Poznania, Szczecina, i Warszawy. Dzięki temu na zajęciach online spotkasz się z uczestnikami i wykładowcami z innych miast.

zarządzanie-bezpieczeństwem-publicznym

Studia rozwijają wiedzę i umiejętności zorientowane na dokonania, coraz bardziej cenione na rynku pracy. Wyróżniają się nimi osoby potrafiące wykazać, co zrobiły, a nie tylko co robiły w swojej dotychczasowej karierze.

Wyposażenie uczestników w praktyczne i zgodne z najnowszymi światowymi standardami narzędzia zarządzania projektami. Najważniejszym zadaniem zespołu trenerów prowadzących zajęcia jest zapewnić, aby każda osoba kończąca Akademię PM’a myślała jak profesjonalny Project Manager i mogła komfortowo korzystać z narzędzi PM - co najważniejsze – niezależnie od branży i dotychczasowego wykształcenia.

Co zyskujesz?

  • Każdy ze zjazdów Akademii to intensywny trening umiejętności oraz doświadczenie pracy grupowej i rzeczywistego zarządzania. Podczas zajęć powoływane są realne przedsięwzięcia - za każdym razem jest to więc okazja do pracy nad prawdziwym projektem, który powstaje dosłownie z godziny na godzinę na oczach uczestników!
  • Od pierwszych zajęć trenerzy symulują dla uczestników środowisko projektowe ze wszystkimi jego najważniejszymi cechami i niespodziankami. Często słyszymy od naszych uczestników: "to zupełnie nowy sposób studiowania". Dzieje się tak ze względu na unikalną formę studiów – od pierwszego treningu aż po obrony prac dyplomowych.
  • W programie uwzględniona jest bardzo duża dawka umiejętności „miękkich”, niezbędnych w portfelu kompetencji dobrego Project Managera.

Dla kogo?

Program Akademii kierujemy do osób, które wiedzą już, że nowoczesny menedżer projektu to nie tylko specjalista od wykresów Gantta i dokumentacji projektowej. To samodzielny przedsiębiorca - innowator, potrafiący w dowolnym środowisku organizacyjnym przeprowadzić nawet bardzo trudne zmiany. Potrafiący zbudować nowy biznes, nowy proces, nowy system, nową wartość dla organizacji lub społeczności. Studia zaprojektowane są w taki sposób, aby niezależnie od dotychczasowego doświadczenia branżowego i wykształcenia wzbogacić kompetencje każdej osoby poprzez intensywny i interaktywny program oraz wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami.

Partner kierunku

Autorem programu jest ENERGY Group, zarejestrowanego Dostawcy Usług Edukacyjnych Project Management Institute – PMI R.E.P.
Więcej o firmie na: www.energygroup.edu.pl
 

Studia podyplomowe organizowane są we współpracy i z akredytacją IPMA (International Project Management Association)
www.ipma.org.pl

rafal-gluszak

"Zdecydowałem się na studia podyplomowe, aby usystematyzować wiedzę z zakresu zarządzania projektami. Czerpię z niej zwłaszcza w pracy zawodowej. Uczelnię wybrałem przede wszystkim ze względu na warsztatową formę zajęć: każdy zjazd to intensywny trening umiejętności!"

 

Rafał Głuszak

Absolwent studiów podyplomowych

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
energy

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu.

do 10 lutego
1000 zł
taniej

Zapisując się do 10 lutego zyskujesz 1000 zł dzięki:

  • 600 zł zniżki w czesnym
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskujesz więcej!
Twoja zniżka wyniesie 1200 zł:

  • 800 zł zniżki w czesnym
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Program studiów

Program studiów podyplomowych dla kierunku zarządzanie projektem – Akademia Project Managera

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 190
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Julita Jarzębowska
Monika Szymkowiak
Julita Jarzębowska

Master of Business Administration. Doradca i trener w biznesie. Od wielu lat pomaga swoim Klientom odkrywać drogi definiowania dobrych strategii, opierania pomysłów o generujący wartość dla klientów model biznesowy i sprawiania, żeby pracownicy chcieli realizować postawione cele.

Monika Szymkowiak

Z wykształcenia psycholog. Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez większość swojej kariery zawodowej związana z sektorem szkoleniowym. 20 lat doświadczenia zawodowego w opracowywaniu i wdrażaniu procesów szkoleniowych oraz programów...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji studiów podyplomowych w Chorzowie

w dniach 24.12.21-2.01.22 r. biuro rekrutacji będzie nieczynne.

ul. Sportowa 29
41-506 Chorzów

E-mail: rekrutacja.sp@chorzow.wsb.pl
Tel.: +32 349 84 70 +32 349 84 78

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 08:00-16:00
Pobierz stronę do PDF