Opis kierunku

Studia niestacjonarne w salach wykładowych.

 

W trakcie zjazdów spotkasz się z wykładowcą oraz pozostałymi uczestnikami osobiście. W przypadku decyzji Ministerstwa Edukacji i Nauki o braku możliwości prowadzenia zajęć stacjonarnych, zajęcia dydaktyczne będą prowadzone zdalnie.

rachunkowosc-finanse-przedsiebiorstw

Naszym celem jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie Cię do pełnienia profesjonalnej roli specjalisty ds. kadr i płac.  Studia systematyzują Twoją wiedzę o profesjonalnej realizacji funkcji personalnej uwzględniając zarówno sprawdzone praktyki, jak i aktualne zmiany w prawie pracy.  Dzięki aktywnym formom zajęć będziesz miał możliwość wymiany opinii na temat przedstawianych przykładów i interpretacji z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz prawa pracy.

finanse-rachunkowosc

Co zyskujesz?

Warsztatowa forma zajęć (około 150 kazusów z prawa pracy), przyjazna atmosfera i profesjonalna kadra wykładowców - praktyków pozwoli efektywnie przygotować się do pełnienia funkcji kadrowo-personalnej. Dla pracujących w działach personalnych to świetna okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia świeżego spojrzenia na nowości w zarządzaniu personelem i zmian w przepisach. Studia dają możliwość kompleksowego rozwoju kompetencji eksperta kadrowo-płacowego bez względu na wielkość firmy lub branżę.

Dla kogo?

Studia kierowane są przede wszystkim dla tych, którzy chcą pozyskać oraz podnieść swoje kwalifikacje kadrowo - płacowe oraz osób, które wiążą swój rozwój zawodowy z rolą specjalisty ds. zasobów ludzkich, bądź prowadzą swoje firmy i są samodzielnymi przedsiębiorcami.

michal-olesiak

"Uczestnicy studiów rozwiązują około 150 kazusów i zadań. Bardzo dużo uwagi poświęcam zagadnieniom związanym z czasem pracy oraz prowadzeniem dokumentacji kadrowej, które budzą najwięcej kontrowersji wśród praktyków. Materiały szkoleniowe są konstruowane nie tylko w oparciu o obowiązujące przepisy, ale także bieżące orzecznictwo Sądu Najwyższego oraz stanowiska urzędów (MRPiPS oraz PIP)."

 

Michał Olesiak

prawnik, trener prawa pracy, były pracownik PIP, członek rady programowej miesięcznika "Kadry i Płace w Administracji", wykładowca WSB

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu.

do 10 lutego
1000 zł
taniej

Zapisując się do 10 lutego zyskujesz 1000 zł dzięki:

  • 600 zł zniżki w czesnym
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskujesz więcej!
Twoja zniżka wyniesie 1200 zł:

  • 800 zł zniżki w czesnym
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku kadry i płace

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 180
Liczba zjazdów: 13
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Katarzyna Netter-Skalska
Michał Olesiak

Prawnik z 9-letnim stażem w Państwowej Inspekcji Pracy. W 2005 r. odbył aplikację administracyjną w Państwowej Inspekcji Pracy. W 2008 r. złożył egzamin sędziowski. Obecnie doradca oraz trener prawa pracy, a także członek rady programowej miesięcznika „Kadry i Płace w...

Katarzyna Netter-Skalska

Trener, szkoleniowiec, specjalista HR, Pełnomocnik Zarządu ds. Prawa Pracy, wykładowca akademicki. Z wykształcenia politolog oraz specjalista ds. marketingu oraz zarządzania personelem.
Zawód swój traktuje jako duże wyzwanie, systematycznie podwyższając swoje kwalifikacje, a każde...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji studiów podyplomowych w Chorzowie

w dniach 24.12.21-2.01.22 r. biuro rekrutacji będzie nieczynne.

ul. Sportowa 29
41-506 Chorzów

E-mail: rekrutacja.sp@chorzow.wsb.pl
Tel.: +32 349 84 70 +32 349 84 78

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 08:00-16:00
Pobierz stronę do PDF