Opis kierunku:

Studia w formule online (synchronicznie), bez względu na sytuację pandemiczną.  
 
Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

Kierunek, który Cię interesuje jest efektem współpracy Wyższych Szkół Bankowych z Poznania, Szczecina, Chorzowa i Warszawy.  Dzięki temu na zajęciach online spotkasz się z uczestnikami i wykładowcami z innych miast.

Studia podyplomowe, online

Fundamentem sprawnie funkcjonującego kraju jest administracja – to jej organy i obsługujące je urzędy pozwalają na praktyczne realizowania zadań państwa. Wszystkim nam znane są trudności zwykłych obywateli z przebrnięciem przez szereg procedur urzędowych,  dlatego znajomość regulacji prawnych, a także umiejętność ich praktycznego zastosowania jest dużym atutem na rynku pracy. Nowoczesna administracja potrzebuje dziś dynamicznych, wykształconych osób o otwartym umyśle. Na kierunku Administracja – prawo, zarządzanie i organizacja nie tylko zdobędziesz wiedzę, ale i nauczysz się sprawnie ją wykorzystywać w nowych okolicznościach i trudnych sytuacjach zawodowych. 

studia podyplomowe, Wyższa Szkoła Bankowa

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. 

 

Zostaw kontakt
studia podyplomowe, kontak

Co zyskujesz?

  • Pogłębisz wiedzę prawniczą, sprawność organizacyjną i nauczysz się udoskonalenia umiejętności interpersonalnych pracowników administracji publicznej. 
  • Dzięki praktycznemu charakterowi zajęć zyskasz przygotowanie do profesjonalnego radzenia sobie w trudnych sytuacjach zawodowych związanych z pełnieniem funkcji urzędniczej. 

Dla kogo?

Studia skierowane są do osób pracujących lub chcących podjąć zatrudnienie w administracji publicznej, m.in. w urzędach wojewódzkich, miast i gmin, starostwach powiatowych, urzędach marszałkowskich i samorządach. 

"O tym, że wybrałam studia na WSB, zadecydowały dobra renoma uczelni oraz dostępność kierunku, który jest precyzyjnie dopasowany do moich potrzeb i w istotny sposób przyczyni się do podwyższenia kompetencji, a także zwiększy moje możliwości na rynku pracy. Niewątpliwym atutem studiowania tutaj jest bardzo duża wiedza prowadzących podparta doświadczeniem praktycznym, a także to, że znaczna część zajęć ma formę ćwiczeń, analiz studiów przypadków i warsztatów."

 

 

Teresa Sobiechowska

Absolwentka studiów podyplomowych

Program studiów

Program studiów podyplomowych dla kierunku administracja – prawo, zarządzanie, organizacja

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 174
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

mgr Marzena Kopacka-Biculewicz
Olga Śliwowska
dr Anna Michałek - Simińska
mgr Marzena Kopacka-Biculewicz

Wykładowca akademicki Wydziału Ekonomicznego w Szczecinie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu – opiekun merytoryczny kierunku podyplomowego Zamówienia Publiczne. Prawnik, od 2003 r. praktyk zamówień publicznych, przeprowadzający zamówienia publiczne o wartości krajowej i unijnej,...

Olga Śliwowska

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, kierunku: prawo na Wydziale Prawa i Administracji oraz europeistyki – specjalizacja: zarządzanie projektami europejskimi na Wydziale Humanistycznym. Od 2011 roku związana z Akademią Sztuki w Szczecinie. W latach 2011-2012 asystent w Katedrze Prawa...

dr Anna Michałek - Simińska

Wykładowca akademicki, specjalista z zakresu stosunków międzynarodowych, administracji oraz kultury, historii i cywilizacji europejskiej. Uczestniczka licznych konferencji krajowych i zagranicznych, w tym m. in. w Belfaście, Getyndze, Nancy i Paryżu. Dr nauk humanistycznych, absolwentka...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji studiów podyplomowych w Chorzowie

ul. Sportowa 29
41-506 Chorzów

E-mail: rekrutacja.sp@chorzow.wsb.pl
Tel.: +32 349 84 78 +48 602 279 894

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 08:00-16:00
Pobierz stronę do PDF