Studia II stopnia ze studiami podyplomowymi w trybie online to innowacyjna oferta, dzięki której na drugim roku realizowany jest program studiów podyplomowych w ramach przedmiotów specjalnościowych na studiach II stopnia. Dodatkowo cała nauka odbywa się online za pośrednictwem komputera z dostępem do internetu - możesz uczyć się z dowolnego miejsca!

bezpieczenstwo-narodowe

Co zyskujesz?

W dwa lata realizujesz program studiów II stopnia oraz studiów podyplomowych - oszczędzasz czas.
Online
Płacisz tylko jedno czesne, które jest korzystniejsze cenowo niż wybór tych studiów każdych z osobna.
Możesz uczyć się o dowolnej porze dnia lub nocy i nie tracisz czasu na dojazdy na uczelnię - platforma Moodle dostępna jest 24/7, więc uczysz się kiedy chcesz i gdzie Ci najwygodniej!
Po dwóch latach nauki otrzymujesz 2 dyplomy: ukończenia studiów wyższych II stopnia w trybie niestacjonarnym oraz studiów podyplomowych.

Jak wygląda nauka na studiach online?

Jak wygląda nauka na studiach online?

  1. Po zalogowaniu na platformę internetową Moodle otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów powiązanych z Twoim kierunkiem. Możesz z nich korzystać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.
  2. Zajęcia są w formie interaktywnych wykładów z każdego przedmiotu obowiązującego na danym kierunku (zobacz przykładowe wykłady: zapisz się na wersję demo).
  3. W trakcie wykładów, dokładnie tak jak na tradycyjnych studiach, masz do wykonania ćwiczenia, które mają ułatwić zrozumienie i zapamiętanie materiału, przedstawionego przez wykładowcę.
  4. Na koniec wykładu musisz rozwiązać test podsumowujący ile udało Ci się zapamiętać - bez obaw, możesz podejść do niego kilka razy!
  5. Do dyspozycji masz również interaktywny podręcznik zawierający materiały z zajęć. Jeśli wygodniej Ci korzystać z papierowej wersji, w każdej chwili możesz go wydrukować. 
Studia II stopnia online - platforma Moodle

6. Niektóre zajęcia wymagają pracy grupowej: przedyskutowania lub przygotowania wspólnego projektu przez studentów z Twojej grupy. Do tego celu zostało przygotowane forum dyskusyjne, za pomocą którego masz kontakt z innymi studentami.

 

7. Każdy przedmiot kończy się kolokwium. A na ocenę końcową składa się punktacja z szeregu aktywności wykonywanych w trakcie trwania kursu łącznie z kolokwium. Kolokwium i egzamin semestralny odbywają się jednego dnia w siedzibie uczelni.

 

8. Jeśli potrzebujesz skonsultować się z wykładowcą, możesz to zrobić przez forum dyskusyjne, kontakt mailowy lub przyjechać w wyznaczonym terminie na konsultacje na uczelni.

Studia w formule online

W ramach studiów II stopnia z podyplomowymi online w Wyższej Szkole Bankowej możesz studiować na kierunku zarządzanie na specjalnościach:

 

Zarządzanie projektem - Junior Project Manager

Zarządzanie nowoczesnymi usługami biznesowymi

 

Dla kogo?

Studia II stopnia z podyplomowymi online są idealnym rozwiązaniem dla osób, które ukończyły studia I stopnia, chcą kontynuować naukę, ale ich tryb życia nie pozwala na uczestniczenie w zajęciach w standardowym trybie:

  • często podróżujące prywatnie lub służbowo,
  • prowadzące nieregularny tryb życia, wykluczający regularne dojazdy na zajęcia,
  • z niepełnosprawnościami lub chorobami uniemożliwiającymi pojawianie się na terenie uczelni,
  • rodzice małych dzieci, wymagających stałej opieki,

Sprawdź wersję próbną

Jeśli ciągle nie jesteś pewien czy studia online są dla Ciebie, wypełnij formularz, a na podany w nim adres e-mail otrzymasz dane do logowania do wersji próbnej zajęć.