Wybierz studia licencjackie lub inżynierskie na specjalnościach dofinansowanych ze środków Funduszy Europejskich (EFS) i studiuj już od 147 zł miesięcznie

 

Poniżej znajdziesz więcej informacji o projektach i specjalnościach, które objęte są dofinansowaniem.

 

Zostały zamknięte zgłoszenia w ramach rekrutacji podstawowej. Rekrutacja uzupełniająca zostanie uruchomiona 07.08.2019 r. Zgłoszenia przyjmowane będą poprzez zapis on-line i złożenie dokumentów w Biurze Rekrutacji do 21 września 2019 r.  Nie zwlekaj z decyzją, bo liczba miejsc w każdym projekcie jest ograniczona.  

 

 

efs

Sprawdź, co możesz studiować

Możesz wybrać studia dofinansowane z funduszy europejskich w ramach kilku różnych projektów. Każdy z nich przewiduje inną kwotę dofinansowania, formę studiów i specjalności.

 

 

EFS 2.0

Projekt "SMART EDUCATION - Kształcenie wyższe w dobie innowacji cyfrowych" (w skrócie EFS 2.0)


Dofinansowanie w ramach tego projektu można zdobyć na poniższych kierunkach (w ramach wybranych specjalności):

1)      Bezpieczeństwo narodowe - studia I stopnia, niestacjonarne. Czesne już od 150 zł miesięcznie! (zamiast ceny standardowej 260 zł miesięcznie)

2)      Marketing i sprzedaż - studia I stopnia, niestacjonarne. Czesne już od 166 zł miesięcznie! (zamiast ceny standardowej 285 zł miesięcznie)

3)      Język angielski w biznesie - studia I stopnia, niestacjonarne. Czesne już od 147 zł miesięcznie! (zamiast ceny standardowej 265 zł miesięcznie)

4)      Inżynieria zarządzania - studia I stopnia inżynierskie, niestacjonarne. Czesne już od 160 zł miesięcznie! (zamiast ceny standardowej 285 zł miesięcznie)

5)      Zarządzanie online - studia I stopnia, niestacjonarne w formule on-line. Czesne już od 181 zł miesięcznie! (zamiast ceny standardowej 285 zł miesięcznie)

EFS REG

Projekt " Zintegrowany Program Rozwoju kierunków Informatyka i Logistyka na Wydziałach w Poznaniu, Chorzowie i Szczecinie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu zgodnie z Regionalnymi Strategiami Innowacji województw" (w skrócie EFS REG).
 
Dofinansowanie w ramach tego projektu można zdobyć na poniższych kierunkach:
1)    Informatyka - studia I stopnia inżynierskie, niestacjonarne oraz stacjonarne. Czesne już od 158 zł miesięcznie! (zamiast ceny standardowej 300 zł miesięcznie)
2)    Logistyka – studia I stopnia inżynierskie, niestacjonarne oraz stacjonarne. Czesne już od 191 zł miesięcznie! (zamiast ceny standardowej 300 zł miesięcznie)

Dofinansowanie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Os Priorytetowa III: Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i regionu, Działanie 3.5: Kompleksowe programy szkół wyższych i realizowany pod nadzorem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

 

Dlaczego warto wybrać studia na kierunkach współfinansowanych z EFS?

  • Kierunki z EFS odpowiadają na dynamicznie zmieniający się rynek pracy.
  • Programy kształcenia dostosowane są również do potrzeb gospodarczych i społecznych. 
  • Na kierunkach dofinansowanych więcej zajęć praktycznych w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych przyszłych absolwentów. 
finanse-rachunkowosc

Jeśli masz pytania, np. o konkretny zapis regulaminu uczestnictwa w projekcie, chcesz potwierdzić ile kosztują studia na wybranym przez Ciebie kierunku dofinansowanym z Funduszy Europejskich, lub dopytać o warunki aplikowania do projektu - skontaktuj się z naszym Biurem Rekrutacji!

 

Tel.: 32 349 85 31, 32 349 84 70, 32 349 84 79, 32 349 85 24

Infolinia tel. 32 775 9150

e-mail: rekrutacja@chorzow.wsb.pl