Nie tylko studia

wsb_chorzow_nie_tylko_studia.jpgStudia to czas, kiedy możesz rozwinąć skrzydła. Masz szansę nie tylko chłonąć wiedzę, ale też kształtować swoją osobowość, angażując się w życie uczelni. To doskonała okazja, by zdobywać doświadczenie, a także rozwijać kreatywność, umiejętność współpracy w grupie czy zdolności przywódcze. Jeśli tylko chcesz możesz realizować ciekawe pomysły, biorąc udział w pracach samorządu, działając na polu naukowym lub organizując imprezy studenckie. W WSB w Chorzowie na pewno znajdziesz dla siebie miejsce. Przekonaj się sam co oprócz nauki oferuję Ci Uczelnia.

Pomiędzy nauką i uczestnictwem w kursach i szkoleniach warto znaleźć czas na życie studenckie. A to jest szczególnie emocjonujące w Wyższych Szkołach Bankowych. Zobacz sam!

twoj_czas_miejsce.png

Wybierz uczelnie biznesu, które oprócz solidnej dawki wiedzy o biznesie dostarczą Ci równie wiele pięknych wspomnień. Studiuj w Wyższych Szkołach Bankowych i poznaj barwne życie studenckie!

Program rabatowy chorzowskiej WSB!
Płać mniej nawet o 50% za okazaniem legitymacji studenckiej! Kliknij tutaj i zobacz ile możesz zaoszczędzić!

Organizacje studenckie
W WSB jest wiele ciekawych organizacji studenckich. Możesz w śród nich rozwijać umiejętności z zakresu narządzi finansowych, spełniać się jak animator wydarzeń, publikować ciekawe artykuły lub felietony, relaksować się w trakcie zajęć sportowych, czy realizować się jako przedstawiciel studentów i reprezentować ich przed radą uczelni oraz na forum akademickim.
Zobacz sam która organizacja odpowiada Twoim zainteresowaniom: organizacje studenckie.

Wydarzenia
Jak każda uczelnia WSB w Chorzowie posiada swój własny kalendarz wydarzeń. Cześć z nich to cykliczne imprezy dotyczące działalności szkoły m.in. jubileusze, konkursy, festiwale czy olimpiady. Wśród nich znajduję się także wydarzenia mniej formalne tj. juwenalia, akcja charytatywna "Krew Bankiera" czy otrzęsiny, organizowane przez studentów.
Zobacz w jakich wydarzeniach będziesz mógł uczestniczyć jako student WSB: wydarzenia i imprezy.

Społeczność WSB
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie to przede wszystkim ludzie. To oni kształtują codzienną rzeczywistość na Uczelni. Od nich w dużym stopniu zależy również w jakiej atmosferze będziesz studiował.