Kariera międzynarodowa

Z WSB możesz więcej
W dzisiejszych czasach studia to tylko połowa sukcesu w znalezieniu pracy. Istotnym elementem jest również doświadczenie międzynarodowe.

Studia i praktyki
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie posiada rozszerzoną Kartę Erasmusa, przyznaną przez Komisję Europejską, która uprawnia do udziału w programie Erasmus+. W ramach tego programu uczelnia współpracuje z 46 uczelniami z całej Europy. Dzięki temu studenci Wyższej Szkoły Bankowej mogą realizować studia za granicą i praktyki przez okres od 3 miesięcy do nawet jednego roku akademickiego.

46 uczelni partnerskich
Aż tyle uczelni partnerskich współpracuje z WSB w Chorzowie. Dlatego możesz studiować w takich państwach jak Bułgaria, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Niemcy, Portugalia, Słowacja, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy.

Studia za granicą i dwa dyplomy
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zawarła porozumienie z Bedfordshire University w Luton w Wielkiej Brytanii, na podstawie którego studenci naszej uczelni po ukończeniu dwóch lat nauki w WSB mogą wyjechać na trzeci rok studiów (5 i 6 semestr) do Wielkiej Brytanii. Trwaja prace nad poszerzeniem oferty podwójnego dyplomu z uczelniami w Danii oraz Walii.

Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach wyjazdu z WSB? Skontaktuj się z naszym Działem Współpracy z Zagranicą:

Dział Współpracy z Zagranicą
ul. Sportowa 29, pokój 18
41-506 Chorzów
tel.: 032 349 84 21
fax:032 349 84 63

Monika Tomaszewska-Fatyga
Kierownik Działu Wspólpracy z Zagranicą
e-mail: monika.tomaszewska-fatyga@chorzow.wsb.pl

Godziny otwarcia biura:

    wtorek - czwartek 11.00 - 16.00
    piatek 10.00 - 15.00
    sobota 10.00 - 14.00