Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, trener autoprezentacji i rozwoju osobistego, mentorka. Wykładowca-praktyk.

 

Od ponad 17 lat szkoli indywidualnie członków zarządów oraz top menedżerów, polityków, specjalistów medycznych, przedsiębiorców, przedstawicieli sprzedaży i biznesów indywidualnych, klientów VIP oraz przedstawicieli NGO’s na forach polskich i europejskich.

 

Na polskim rynku pracuje w dużych korporacjach od 25 lat, pełniąc stanowisko top menedżera public relations, budując międzynarodowe projekty strategiczne. Razem z zespołem zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody w branży public relations.

 

Stworzyła autorski projekt personal brandingowy dla kobiet BĄDŹ KOBIETĄ, KTÓRĄ CHCIAŁABYŚ SPOTKAĆ #ProjektPSK.

 

Zapraszamy na wykład motywacyjny w dniu 12.09.2019, godz. 16.30, pt. Personal branding - klucz do zawodowego i prywatnego sukcesu we współczesnym świecie.

Miłosz Brzeziński

Konsultant biznesowy, prowokacyjny interpretator zjawisk psychologicznych w biznesie, inspirator współpracujący z rynkiem biznesowym na całym świecie. Mentor AIP Business Link, członek rady ekspertów ośrodka analitycznego Thinktank, certyfikowany coach International Coaching Community, wykładowca akademicki.

 

Opublikował dziesiątki artykułów dotyczących zastosowania psychologii w biznesie. Jest autorem prowokujących książek dotyczących wdrażania zmian w środowisku pracy i środowisku domowym, m.in: „Pracować i nie zwariować”, „Biznes czyli kupa ludzi”, „Życiologia”, „Jak pies z Kotem” oraz „Głaskologia”. Gościnnie pojawił się także w pozycji „Dekalog Szczęścia”, jako ekspert w zakresie porządkowania otoczenia biznesowego.

 

Wypowiada się, goszcząc na łamach takich magazynów jak „Duży Format”, „Playboy” oraz gazet: „Gazeta Wyborcza”, „Polska the Times”.

 

Miłosz Brzeziński dokonuje analiz na antenie TVN, TVN CNBC, TVP, Polskiego Radia, RMF, Antyradia, Radia Zet.

 

Zapraszamy na wykład motywacyjny w dniu 11.09.2019, godz. 16.30, pt. Zaangażowanie i głaskologia.

Ilona Stawczyk

Wykładowca i trener MBA. Posiada certyfikat Developmental Trasactional Analysis – kompleksowe szkolenie z zakresu Organizacyjnej Analizy Transakcyjnej /350 h/, prowadzone przez trenerów z International Centre for Developmental Analysis - wykładowców uczelni angielskich, amerykańskich i szwajcarskich.

 

Uczestniczyła w szkoleniach J. Moreau i V. Sichem oraz autora Trójkąta Dramatycznego S. Karpmana. Posiada certyfikat Analizy Transakcyjnej „101” i „202” /Struktura i Dynamika Grupy/. Nadal podnosi swoje kwalifikacje, szkoląc się z tego obszaru.


Członek i założyciel PITAT/Polskiego Integratywnego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej/, członek Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej /EATA/, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

 

Zapraszamy na warsztaty w dniu 17.09.2019, godz. 17.00, pt. "Dzień Świstaka" – jak budować skuteczne relacje w zespole i firmie, wykorzystując modele analizy transakcyjnej.

Marzena Jankowska

Trener biznesu, psycholog, coach, kierownik projektów HR. Ukończyła Szkołę Coachingu Menedżerskiego (Moderator). Zrealizowała ponad 3000 godzin szkoleniowych dla biznesu (m.in. Henkel, Polifarb Cieszyn, Johnson Controls, Betafence, Pronox Technology, Inter Car, Monosuisse, Electorlux, Polskapresse, Tractebel Ingeneering ), dla administracji publicznej (m.in.: Urząd Marszałkowski w Katowicach, Urząd Miasta Ruda Śląska, Urząd Miasta Wrocławia, ZUS, Powiatowe Urzędy Pracy w Rudzie Śląskiej i Katowicach, ARiMR) oraz organizacji pozarządowych (m.in. Śląski Bank Żywności, KL Auschwitz, Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży).

 

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu kompetencji osobistych (komunikacja interpersonalna, asertywność, radzenie sobie ze stresem, organizacja czasu pracy), obsługi klienta i sprzedaży oraz kompetencji menedżerskich (psychologia w zarządzaniu, motywowanie, trudne rozmowy z pracownikami, budowanie zespołu).

 

Jest członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu oraz wiceprezesem Stowarzyszenia „Pro Ethica”.

 

Jest autorem publikacji z zakresu odporności psychicznej i zarządzania.

 

Warsztaty w dniu 11.09.2019, godz. 18.15, pt. Życie to gra - naucz się wygrywać! (brak wolnych miejsc)

Kamila C. Mnich

Praktyk branży kreatywnej, wykładowca, certyfikowany coach i trener. Opiekun merytoryczny kierunku Branding i Content Marketing w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie i Katowicach oraz w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, na Wydziale Ekonomicznym w Opolu. Posiada certyfikat Noble Manhattan Coaching oraz IIC&M International Institute of Coaching & Mentoring.

 

Pracowała w dużych agencjach reklamowych, jako copywriter, członek zespołów kreatywnych i dyrektor artystyczny. Tworzyła kampanie reklamowe, programy edukacyjne i gry miejskie. Współtworzyła i realizowała strategie komunikacji marketingowej dla polskich firm oraz międzynarodowych koncernów.

 

Warsztaty w dniu 12.09.2019, godz. 18.15, pt. Budowanie marki małej firmy (brak wolnych miejsc)

Radek Drzewiecki

Założyciel Leanpassion – lidera transformacji LEAN STRATEGY w Polsce. Zdobył doświadczenie, współpracując z ponad 300 firmami, między innymi Solaris, Infosys, MAN, mLeasing, EFL, Amway, Credit Agricole, P&G, PZU, Allianz, LOT, PKP Intercity, Fresh Logistics, Capgemini, Adamed, Mars, Medicover, Wavin.

 

Autor książki "Strategia LEAN. Dlaczego w WIELKICH FIRMACH ludzie nie mogą doczekać się PONIEDZIAŁKÓW", która odchodzi od stereotypowego postrzegania LEAN jako narzędzi i projektów wdrożeniowych, a kładzie nacisk na autorski, 5-krokowy proces transformacji strategicznej.

 

Współzałożyciel startupu Sherlock Waste – aplikacji zmieniającej frustrację w innowację.

 

Jego motto to "Wielkie Firmy i Szczęśliwi Ludzie".

 

Strona i blog: www.radekdrzewiecki.pl

 

Zapraszamy na wykład w dniu 11.09.2019, godz. 18.15, pt. Leadership 734 - Jestem liderem, przewodzę świadomie. Jak zbudować wspólne cele, świadomość i zaangażowanie na każdym szczeblu organizacji.

Mariusz Szymocha

Karierę zawodową związaną z LEAN Management rozpoczął w Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o. w Katowicach.

 

Optymalizacja procesów produkcyjnych i usługowych to jego zawód i hobby. Z LEAN w praktyce zetknął się jako student, parkując samochody na parkingu w USA. Mimo że miejsce dalekie, a czasy studenckich wyjazdów zamierzchłe, to idea usprawniania zamiany w czyn jest mu nadal bliska.

 

Ścieżkę rozwoju związał z przedsiębiorstwami produkcyjnymi i usługowymi, gdzie zastosowanie metod i narzędzi ciągłego doskonalenia było i jest kultywowane każdego dnia.

 

Obecnie jako prezes firmy Lean Partner dzieli się swoimi doświadczeniami zdobytymi podczas pracy w Polsce, na Ukrainie i w zachodnich korporacjach.

 

W wolnych chwilach służy pomocą dydaktyczną na uczelniach wyższych promujących LEAN Management. Pracuje w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie i Katowicach.

 

 

Warsztaty w dniu 12.09.2019, godz. 18.15, pt. "Kaizen - czego się nauczyłem, pracując 14 lat w japońskiej firmie?" (brak wolnych miejsc)

Adrian Motyl

Pasjonat Total Productive Maintenance. Przez ponad 14 lat zdobywał doświadczanie pod okiem japońskich trenerów  w japońskiej firmie. Wiedzę na temat Autonomicznego Utrzymania Ruchu (z jap. Jishu Hozen) pogłębiał  podczas szkolenia w Japonii (Japan Institute of Plant Maintenance). To tam nauczył się, że przy wdrażaniu TPM najważniejsza jest komunikacja międzydziałowa, zdrowy rozsądek oraz bezpieczeństwo pracowników.  


Podczas swoich szkoleń podkreśla, że TPM jest miejscem gdzie dział produkcji i utrzymania ruchu spotyka się, żeby wspólnie rozwiązywać problemy techniczne.


Był współautorem oraz trenerem programu wprowadzającego nowych pracowników w narzędzia Lean, rozwoju kompetencji miękkich dla przyszłych liderów oraz trenerem w wewnętrznej akademii DOJO w NGK Ceramics.


Współpracuje z firmami szkoleniowymi w zakresie:
•    TPM
•    OEE
•    SMED.

 

Warsztaty w dniu 12.09.2019, godz. 18.15, pt. "Kaizen - czego się nauczyłem, pracując 14 lat w japońskiej firmie?" (brak wolnych miejsc)