Studia to niesamowity okres. Czas nie tylko nauki, ale i świetnej zabawy, a często też pierwszych poważnych obowiązków i samodzielności. Wyobraź więc sobie – jesteś studentem i łączysz naukę z pracą. Spotykasz się ze znajomymi, uprawiasz sport, rozwijasz hobby, podróżujesz. Może nawet z powodzeniem łączysz naukę z wychowywaniem dzieci. W WSB robimy wszystko, żebyś miał na to wszystko czas.

czas-na-zycie

Jeśli studiujesz w formie niestacjonarnej weekendowej zajęcia masz tylko w soboty i niedziele średnio co dwa tygodnie. Zajęcia na studiach stacjonarnych odbywają się od poniedziałku do piątku, choć zazwyczaj jeden, a nawet dwa z tych dni są wolne.

studenci

Z łatwością zaliczysz praktyki studenckie, wystarczy, że złożysz w Biurze Karier aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu bądź kopię świadectwa pracy wystawionego przez pracodawcę.

studenci

Nie musisz przyjeżdżać na uczelnię tylko po to, by poznać plan najbliższego zjazdu, sprawdzić dyżury wykładowców czy bieżące komunikaty. Dzięki Extranetowi masz stały kontakt z uczelnią niezależnie od tego, w jakiej części świata się znajdujesz (rozwiązanie to działa w systemach Android oraz iOS). Elektroniczny indeks zapewni Ci dostęp ocen i wyników zaliczeń – stanie w kolejce to już przeszłość!

studenci

Dni oraz godziny otwarcia działów WSB dostosowane zostały do potrzeb studentów zarówno studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych. Są czynne w tygodniu oraz w weekendy i zawsze możesz liczyć na przyjazne podejście oraz profesjonalną obsługę

zarządzanie-bezpieczeństwem-publicznym

Nawet jeśli nie było Cię na zajęciach, potrzebne materiały znajdziesz na platformie Moodle, a w wolnych chwilach możesz samodzielnie szlifować język obcy dzięki dostępowi do kursu on-line. Na zaliczenia możesz przygotowywać się w domu – dzięki zbiorom elektronicznym biblioteki możesz zapoznać się z najnowszymi opracowaniami z potrzebnego obszaru.

studenci

Z naszych rozwiązań skorzystało już 300 000 studentów.

Poznaj naszych studentów i to, co sądzą o WSB

dario-shmatko

" Moja uczelnia umożliwia mi zdobywanie doświadczenia zawodowego w firmach i instytucjach za granicą. Już po I roku studiów odbyłam płatny, trzymiesięczny staż na Malcie. Pracowałam jako asystentka naczelnika w urzędzie miasta. Wiele się przez ten czas nauczyłam, podszkoliłam angielski, a możliwość obcowania z ludźmi z różnych krajów była dla mnie ekscytującym przeżyciem. "

Daria Shmatko

Absolwentka studiów I stopnia

lukasz-zdunek

" Każdy młody chłopak marzy, aby zostać policjantem lub strażakiem. Tak było i w moim przypadku. Gdy ukończyłem klasę maturalną, zdecydowałem się na studia w WSB na kierunku związanym z bezpieczeństwem. To najlepszy wybór dla osób takich jak ja, którzy planują swoją przyszłą pracę w służbach mundurowych. Podczas zajęć z wykładowcami-praktykami, reprezentującymi często ważne instytucje publiczne, zdobywam cenną wiedzę oraz specjalistyczne umiejętności. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia, uprawiam sport, a w wolnych chwilach oddaję się swoim pasjom – gotowaniu oraz jednodniowym podróżom do miast Europy "

Łukasz Zdunek

Student studiów I stopnia

"W Wyższej Szkole Bankowej cenię to, że stawia na praktyczne podejście do kształcenia oraz aktywnie współpracuje z wieloma firmami i instytucjami – partnerami biznesowymi. Biuro Karier i Praktyk prowadzi projekty unijne, dzięki którym, jako studentka kierunku zarządzanie, mogę aplikować na płatny, trzymiesięczny staż zawodowy. Jest to szansa, by już w trakcie studiów zdobywać doświadczenie i zarabiać!"

Alicja Mazur

Studentka studiów I stopnia