"Zagrożenia związane ze smartfonem. Jak uchronić dzieci i młodzież przed fonoholizmem i cyberprzemocą?" - to temat wykładu dr Aleksandry Piotrowskiej, psycholog, konsultanta dla rodziców i nauczycieli, który odbędzie się 7 października br. w Wyższej Szkole Bankowej.

 

 

Rosnąca powszechność smartfonów wiąże się z ich coraz częstszą obecnością w życiu dzieci (nawet całkiem małych) i młodzieży. Dostrzegając pozytywy wynikające z wykorzystywania mediów elektronicznych, warto jednak zwrócić uwagę także na negatywne konsekwencje nadmiernego kontaktu z nimi.

 

W czasie wykładu dr Aleksandra Piotrowska wspólnie z uczestnikami przeanalizuje związane z tym obszarem  zagrożenia, takie jak fonoholizm czy cyberprzemoc, możliwości przeciwdziałania im i radzenia sobie z nimi.

 

Zapisy zamknięte.

 

Po wykładzie, o godz. 18.15, zapraszamy do udziału w warsztatach, które poprowadzą Eksperci WSB, nasi wykładowcy. Do wyboru:

  • Kary czy konsekwencje? - Beata Kozioł ZAPISY ZAMKNIĘTE
  • Metoda behawioralna w nauczaniu dziecka z autyzmem - Alina Stosor  ZAPISY ZAMKNIĘTE
  • Nowoczesne technologie w edukacji wczesnoszkolnej w kontekście potrzeb i możliwości rozwojowych ucznia - dr Wojciech Zając ZAPISY ZAMKNIĘTE
  • Nauczycielu, naucz się stresować mądrze! - Kamil Zieliński ZAPISY ZAMKNIĘTE

 

Udział w wykładzie oraz warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik otrzyma drogą mailową certyfikat, potwierdzający udziału w wydarzeniu (do 7 dni od zakończenia wydarzenia).

 

 


Program wydarzenia (7 października 2019 r.)

 

16.00 - rejestracja uczestników

16.30 - Zagrożenia związane ze smartfonem. Jak uchronić dzieci i młodzież przed fonoholizmem i cyberprzemocą, dr Aleksandra Piotrowska ZAPISY ZAMKNIĘTE

18.00 - przerwa

18.15-19.45 - warsztaty  ZAPISY ZAMKNIĘTE

 

 

Udział w konferencji i wykładach jest bezpłatny.

 


PRZECZYTAJ WIĘCEJ O PRELEGENTACH


SPRAWDŹ OPISY WYKŁADU I WARSZTATÓW


Miejsce wydarzenia:

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

ul. Sportowa 29


Dane do kontaktu:

marketing@chorzow.wsb.pl

 

 

 

 

 

Czytaj więcej