Zapraszamy na MBA Day już 20 września

Podziel się:

1500x788_mba_day_zaproszenie.jpg

Szukasz inspiracji? Zależy Ci na rozwoju zawodowym? Weź udział w spotkaniu MBA Day!

W dniu 20 września o godz. 17.00 w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie (ul. Sportowa 29) odbędzie się bezpłatny warsztat, który poprowadzi Ilona Stawczyk, wykładowca programu MBA.

Plan MBA Day
16.30 - rejestracja uczestników, powitanie
17.00 - "Jazda na tygrysie", czyli jak zarządzać złożonością w firmie - warsztaty z Iloną Stawczyk
18.30 - networking przy kawie

Osoby zainteresowane udziałem zachęcamy do zgłoszenia się do Biura Programu MBA (tel. 32 349-84-77, emba@chorzow.wsb.pl) lub za pomocą formularza.

Więcej o warsztatach:

Coraz częściej, opisując świat biznesowy, mówi się o środowisku VUKA. Określa ono rzeczywistość, która jest zmienna (volatil), niepewna (uncertain), złożona (complex) i wieloznaczna (ambiguouns).

Świat biznesowy jest więc wieloznaczny i złożony. Logika przyczynowo – skutkowa nie sprawdza się. Tracimy kontrolę nad światem.

Granice między światem zewnętrznym i wewnętrznym zacierają się i VUKA wchodzi w organizacje.

  • Jak radzić sobie w tej sytuacji?
  • Jakie nowe wyzwania stoją przed organizacją, pracownikami i liderami?

Celem warsztatów jest przedstawienie koncepcji dynamicznego systemu Guntera Mohra, która może być jedną z odpowiedzi na te wyzwania oraz inspiracją do zmiany świadomości menedżerów i pracowników.

Więcej o wykładowcy:

Ilona Stawczyk - wykładowcilona_stawczyk.jpga i trener MBA, członek Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej (EATA) oraz członek i założyciel  Polskiego Integratywnego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej (PITAT). Swoje zainteresowania zawodowe koncentruje na modelach analizy transakcyjnej, która pozwala na rozwój człowieka poprzez dostarczanie mu wiedzy i narzędzi do analizy zachowań, wchodzenia w relacje z innymi, stylów pracy.

18-09-2017