Nie musisz odkładać na później decyzji o studiowaniu  –  zapisz się na studia już dziś.   

 

Zapisując się do 31 października, zyskujesz: 

  • 300 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi na pierwszym i drugim roku studiów 
  • jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 800 zł (ta kwota na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi na pierwszym i drugim roku studiów). 

Dodatkowo jesteś zwolniony z opłaty wpisowej. 

 

Możesz podjąć naukę na studiach I stopnia już za 250 zł 275 zł miesięcznie, a na studiach II stopnia najniższe czesne to tylko 277 zł 290 zł miesięcznie. 

 

Wybierz kierunek i specjalność dla siebie:

 

Interesują Cię studia II stopnia, ale nie masz jeszcze dyplomu ukończenia studiów I stopnia? Matura jeszcze przed Tobą i nie masz świadectwa? Nic się nie stało! 

 

Zapisz się online jeszcze przed egzaminem maturalnym czy obroną i skorzystaj ze zniżki na studia. Dokumenty dostarczysz w późniejszym terminie.  

Jeśli z powodu obecnej sytuacji termin tegorocznych egzaminów maturalnych ulegnie przesunięciu - dostosujemy nasze terminy tak abyś mógł dostarczyć świadectwo na czas. Jeśli z podobnych powodów termin Twojej obrony ulegnie przesunięciu skontaktuj się z nami. 

 

Jak zapisać się na studia bez wychodzenia z domu? 

 

Chcąc ułatwić Ci zapisanie się na studia i wypełnienie dokumentów, uprościliśmy proces rekrutacji. Od teraz nie musisz wychodzić z domu, aby zgłosić się i skorzystać z aktualnej promocji. Wystarczy, że założysz Konto Kandydata.  

 

Dowiedz się więcej o tym, co musisz zrobić, aby zapisać się i zarezerwować sobie miejsce na wybranym kierunku. 

  

Nie wybrałeś jeszcze kierunku i specjalności? Przeczytaj więcej o naszej ofercie: 

studia I stopnia I studia II stopnia I studia II stopnia z podyplomowymi  | studia jednolite magisterskie

 

Zapisz się wygodnie, szybko, online! 

Czytaj więcej