Nie musisz rezygnować, czy odkładać na później decyzji o studiowaniu  –  zapisz się na studia już dziś.  

 

Zapisując się do 29 kwietnia, zyskujesz:

  • 600 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi zarówno na pierwszym, jak i na drugim roku studiów
  • jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1000 zł (ta kwota studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi zarówno na pierwszym, jak i na drugim roku studiów)
  • dodatkowo jesteś zwolniony z opłaty wpisowej.


Możesz podjąć naukę na studiach I stopnia już za 225 zł 275 zł miesięcznie, na studiach II stopnia najniższe czesne od 265 zł 290 zł miesięcznie.
Wpisowe 0 zł.

 

Wybierz kierunek i specjalność dla siebie:

 

Interesują Cię studia II stopnia ale nie masz jeszcze dyplomu ukończenia studiów I stopnia? Matura jeszcze przed Tobą i nie masz świadectwa? Nic się nie stało!

Zapisz się online jeszcze przed egzaminem maturalnym czy obroną i skorzystaj ze zniżki na studia. Dokumenty dostarczysz w późniejszym terminie.

 

Jeśli z powodu obecnej sytuacji termin tegorocznych egzaminów maturalnych ulegnie przesunięciu - dostosujemy nasze terminy tak abyś mógł dostarczyć świadectwo na czas. Jeśli z podobnych powodów termin Twojej obrony ulegnie przesunięciu skontaktuj się z nami.

 

Jak zapisać się na studia bez wychodzenia z domu?

 

Chcąc ułatwić Ci zapisanie się na studia i wypełnienie dokumentów, uprościliśmy proces rekrutacji. Od teraz nie musisz wychodzić z domu, aby zgłosić się i skorzystać z aktualnej promocji. Wystarczy, że masz telefon komórkowy i dostęp do komputera.

 

Dowiedz się więcej o tym, co musisz zrobić, aby zapisać się i zarezerwować sobie miejsce na wybranym kierunku.

 

Nie wybrałeś jeszcze kierunku i specjalności? Przeczytaj więcej o naszej ofercie:
studia I stopnia I studia II stopnia I studia II stopnia z podyplomowymi I studia w formule online
 

Czytaj więcej