Szanowni Studenci,   
 
W związku ze zbliżającym się rokiem akademickim 2021/2022 pragniemy Was poinformować o sposobie realizacji zajęć w semestrze zimowym. Planując proces dydaktyczny i organizację roku akademickiego, uwzględniamy aktualne stanowisko Ministra Edukacji i Nauki w zakresie powrotu do nauki stacjonarnej, dotychczasowe doświadczenia z okresu funkcjonowania Uczelni w trakcie trwającej pandemii oraz Wasze potrzeby i opinie.

 

Decyzją Władz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022, czyli od 1 października 2021 roku, na Wydziale Zamiejscowym w Chorzowie zajęcia dla studentów studiów wyższych prowadzone będą co do zasady w następujący sposób: 

  • wykłady i seminaria dyplomowe zdalnie synchronicznie (na platformie Teams), 
  • ćwiczenia w salach dydaktycznych, z uwzględnieniem obostrzeń sanitarnych. 

 

Powyższy sposób organizacji oznacza, że w danym dniu studenci będą mieli tylko zajęcia online lub tylko zajęcia stacjonarne. Szczegółowe informacje organizacyjne będą wynikały z planu zajęć.

 

W zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej oraz w przypadku decyzji władz państwowych, powiatowych lub Ministerstwa Edukacji i Nauki o braku możliwości prowadzenia zajęć w salach, zajęcia dydaktyczne przeniesiemy do częściowej lub pełnej formuły zdalnej. 

 

Informacja dla osób rozpoczynających naukę na I roku studiów: Po 20 września otrzymacie na swoje skrzynki mailowe informacje organizacyjne oraz zaproszenie na tydzień zerowy.

 

Czytaj więcej