Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach Nie tylko dla przedsiębiorców - czyli co musisz wiedzieć o prowadzeniu biznesu?

 

Tematyka szkoleń obejmuje zagadnienia z zakresu przedsiębiorczości takie jak prawo i marketing internetowy, każde z nich jest prowadzone przez specjalistę z wieloletnim doświadczeniem.

 

Formularz zgłoszeniowy

 

Tematy szkoleń:

Podczas webinaru:

 1. 30.06 godz. 17:00 - Konstytucja Biznesu – omówienie podstaw prawnych prowadzenia działalności gospodarczej
  Szkolenie poprowadzi Marta Dzikowska, radca prawny wpisany na listę prowadzoną OIRP w Katowicach. Od 2013 r. była członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, a od 2016 r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Od kilku lat zasiada w organach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu państwa. Wykłada na WSB w Chorzowie i prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego w Jaworznie przy ul. Chopina 2. 
   
 2. 01.07 godz. 17:00 - Prawa przedsiębiorców przy załatwianiu spraw urzędowych
  Kompendium wiedzy ułatwiającej współpracę z urzędami. Wykorzystamy przykłady z praktyki i orzecznictwa, a także poddamy analizie wątpliwości i stany faktyczne zgłaszane przez  uczestników szkolenia. W trakcie szkolenia omówimy m.in.:
  • terminy załatwiania spraw administracyjnych,
  • zasady składania wniosków do organów administracyjnych,
  • ponaglenie w postępowaniu administracyjnym,
  • skargi na organy administracji publicznej.

   Szkolenie poprowadzi Katarzyna Ostrowska, która od 10 lat zajmuje się obsługą prawną jednostek administracji rządowej i samorządowej, praktyk specjalista z zakresu orzecznictwa administracyjnego w zakresie gospodarki nieruchomościami.  Od 2011 r. prowadzi cyklicznie wykłady dla aplikantów radcowskich w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie, trener z zakresu prawa administracyjnego. 
    
 3. Praktyczny marketing internetowy - w trakcie trzech szkoleń omówimy m.in.: marketing internetowy, wzrost efektywności działań marketingowych przy pomocy odpowiednich narzędzi, metody pozyskiwania leadów, ich segmentacji, optymalizacji kampanii reklamowych i wsparcia w procesie posprzedażowym. Tematyka praktycznego marketingu internetowego obejmuje szkolenia:
  • 02.07 godz. 17:00 - Media społecznościowe – czy warto tam być?
  • 06.07 godz. 17:00 - Content marketing – skąd czerpać wiedzę, inspirację, trendy?
  • 13.07 godz. 17:00 - Marketing Internetowy – co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien
   Szkolenia poprowadzi Łukasz Miller, ekspert w dziedzinie performance marketingu, marketing automation i inbound marketingu. Founder & CEO Fundacji Strategie Marketingowe oraz wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej.
    
 4. 09.07 godz. 17:00 - Metoda "is and is not" w fabryce pączków - case study i ćwiczenia dla pasjonatów optymalizacji

  Partner szkolenia:

  Podczas szkolenia:

  • przybliżymy praktykę oraz korzyści płynące z stosowania narzędzi Lean Management w przedsiębiorstwie produkcyjnym,

  • skupimy się na metodach rozwiązywania problemów za pomocą wybranych narzędzi takich jak A3 czy 5 WHY 

  • odpowiemy także na pytanie: Dlaczego warto znać przyczynę źródłową? 

  • przeprowadzimy praktyczne ćwiczenie wykorzystując metodę is / is not,  analizując proces produkcyjny w fabryce pączków, wcielając się w rolę jednego z pracowników.
    

   Szkolenie poprowadzi Jakub Pijowczyk absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie na kierunku “Zarządzanie projektami”. Od początku swojej kariery związany z branżą motoryzacyjną oraz FMCG. Przechodząc przez różne szczeble w organizacji w takich firmach jak Johnson Controls/Adient, Mondelez czy Plastic Omnium zdobył wysokie umiejętności zarządcze prowadząc projekty w różnych częściach świata oraz będąc członkiem 3 zarządów krajowych. W codziennej pracy nastawiony jest na realizację wizji TOYOTA KATA, w której to zespół i człowiek w nim pracujący jest najważniejszy. Prywatnie jest fanatykiem Nintendo oraz kolejek H0. Z zamiłowania krytyk piłkarski.
    

 

Zapisz się

 

 

Wkrótce kolejne tematy szkoleń!

Czytaj więcej