Już 9 czerwca zapraszamy na MBA Day!

Podziel się:

"Nóż w plecy, czyli najważniejsza lekcja przedsiębiorczości" to temat zajęć otwartych podczas tegorocznego MBA Day. Warsztat poprowadzi Paweł Tkaczyk, ekspert w zakresie marketingu, brandingu i social mediów.

Zapraszamy 9 czerwca 2017 r. (piątek) o godzinie 16.30 do Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie (ul. Sportowa 29).

Program:
16.30 - 16.40 - powitanie gości (sala 223)
16.40 - 18.10 - warsztat "Nóż w plecy, czyli najważniejsza lekcja przedsiębiorczości", Paweł Tkaczyk (sala 223)
18.10 - 18.30 - networking przy kawie (sala 217)

button_formularz_zgloszeniowy.png

Temat zajęć

"Nóż w plecy, czyli najważniejsza lekcja przedsiębiorczości" to warsztat na temat konfliktu i władzy, w których powinien wziąć udział każdy, kto zarządza zespołem albo w zespole pracuje.

"Nóż w plecy" to sytuacja, w której członkowie zespołu pozbywają się innego członka zespołu – wbrew jego woli. To tak częsta praktyka, że warto postawić sobie pytanie: dlaczego tak się dzieje? Jak wygląda dynamika grupy, w której dochodzi do takiej sytuacji? I dwa najważniejsze pytania: czy da się temu zaradzić? Oraz: czy powinniśmy próbować temu zaradzić?

MBA Day to również okazja do rozmowy z obecnymi słuchaczami studiów menedżerskich w WSB w Chorzowie oraz pracownikami Biura Programu MBA i zadania im pytań na temat programu MBA i organizacji studiów.

Kilka słów o wykładowcy1pt50na50anzel.jpg

Paweł Tkaczyk – jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro i wieloma mniejszymi firmami. Doradza start-upom i innym przedsiębiorstwom jako mentor, np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. Dzieli się wiedzą – prowadzi blog o budowaniu marki, napisał dwie książki: „Zakamarki marki” i „Grywalizacja”, prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu, social mediów. W WSB w Chorzowie na studiach MBA: Zarządzanie w biznesie międzynarodowym prowadzi zajęcia z marketingu międzynarodowego.

09-06-2017