3 listopada podpisano pierwsze w nowym roku akademickim 2022/2023 porozumienie o współpracy pomiędzy Wyższą Szkołą Bankową a Grupą Farmaceutyczną Investcare - jedną z największych hurtowych grup w branży farmaceutycznej w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła ponad trzy dekady temu. W jej skład wchodzą: hurtownia farmaceutyczna Medicare-Galenica, Sieć Aptek Partnerskich 4 Pory Roku, (zarządzana przez spółkę Pharmacy Solutions) oraz platforma rezerwacyjna i serwis internetowy o zdrowiu i urodzie allecco.pl, a także spółka Biocanto (producent suplementów diety wysokiej jakości i wyrobów medycznych) oraz spółka Farmanea świadcząca usługi kadrowo-księgowe dla branży farmaceutycznej.

 


- Wyższa Szkoła Bankowa to uczelnią z pasją, która od wielu lat wyróżnia się skutecznym połączeniem edukacji z praktyką oraz biznesem. Obecnie nasi kluczowi menedżerowie są aktywnymi słuchaczami studiów podyplomowych "Akademia menedżera", na których wykładowcy poza wiedzą merytoryczną wnoszą ogromną wiedzę i doświadczenie praktyczne, chętnie dzieląc się ze studentami przykładami ze swojego życia zawodowego. To ogromne atuty, które zadecydowały o podpisaniu porozumienia. Dzięki wspólnym wartościom, które łączą naszą Grupę z Wyższą Szkołą Bankową jestem przekonana, że nasza współpraca będzie się dynamicznie rozwijać z korzyścią dla obu stron - powiedziała o zawartej współpracy Joanna Besler, Pełnomocnik zarządu Investcare S.A. ds. HR.

 

Zawiązana współpraca oznacza m.in. udział Grupy Farmaceutycznej Investcare w wyznaczaniu nowych kierunków kształcenia studentów, a także współpracę z Biurem Karier i Praktyk w zakresie prowadzenia rekrutacji. 
 
Nowe porozumienie zostało podpisane przez Dariusza Kucowicza - prezesa zarządu Grupy Farmaceutycznej Investcare i dr. Krzysztofa Koja - Dziekana Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie.
 

 

 

Czytaj więcej