Nie musisz rezygnować, czy odkładać na później decyzji o studiowaniu  –  zapisz się na studia już dziś.  

 

Zapisując się do 20 sierpnia, zyskujesz:

  • 600 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi zarówno na pierwszym, jak i na drugim roku studiów
  • jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 800 zł (ta kwota na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi zarówno na pierwszym, jak i na drugim roku studiów)
  • dodatkowo jesteś zwolniony z opłaty wpisowej.


Możesz podjąć naukę na studiach I stopnia już za 225 zł 275 zł miesięcznie, na studiach II stopnia najniższe czesne od 265 zł 290 zł miesięcznie.
Wpisowe 0 zł.

 

Wybierz kierunek i specjalność dla siebie:

 

Interesują Cię studia II stopnia ale nie masz jeszcze dyplomu ukończenia studiów I stopnia? Matura jeszcze przed Tobą i nie masz świadectwa? Nic się nie stało!

Zapisz się online jeszcze przed egzaminem maturalnym czy obroną i skorzystaj ze zniżki na studia. Dokumenty dostarczysz w późniejszym terminie.

 

Jeśli z powodu obecnej sytuacji termin tegorocznych egzaminów maturalnych ulegnie przesunięciu - dostosujemy nasze terminy tak abyś mógł dostarczyć świadectwo na czas. Jeśli z podobnych powodów termin Twojej obrony ulegnie przesunięciu skontaktuj się z nami.

 

Od 20 maja nasze Biura Rekrutacji są dla Was znowu otwarte. Najważniejsze jest dla nas wspólne bezpieczeństwo, dlatego prosimy, abyście podczas wizyty na uczelni, przestrzegali określonych zasad, które dotyczą m.in.:

  • dezynfekcji rąk
  • noszenia maseczek
  • zachowania bezpiecznego dystansu. 

Na miejscu znajdziecie instrukcje, które dokładnie określają, jak zachować się, by wizyta przebiegała bezpiecznie dla zdrowia. 

 

 

Nie wybrałeś jeszcze kierunku i specjalności? Przeczytaj więcej o naszej ofercie:
studia I stopnia I studia II stopnia I studia II stopnia z podyplomowymi I studia w formule online
 

Czytaj więcej