8. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

coverekmsp2018.png

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach została partnerem największego w Europie wydarzenia biznesowego dla firm sektora MŚP - 8. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Zapraszamy w dniach 17-19 października do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Organizowany przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach kongres na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń gospodarczych o zasięgu globalnym.

W tym roku przygotowano 12 ścieżek tematycznych. Wśród wielu tematów, które poruszone zostaną na kongresie, dużo miejsca poświęcono innowacjom, zwłaszcza w zakresie cyfryzacji i wdrażania e-administracji publicznej. Ponadto, w ścieżkach ujęto takie obszary, jak rynek pracy, ekologia, prawo czy, co równie istotne, pasja i czas wolny.

W panelach dyskusyjnych wezmą udział również Eksperci Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie i Katowicach:

18 października - Artur Dubiel, menedżer kierunku bezpieczeństwo narodowe, ekspert w zakresie bezpieczeństwa, m.in. imprez masowych - Przepis na udany event

19 października - Adam Maliszewski, menedżer kierunku marketing i sprzedaż, kierownik zespołu ds. marketingu i PR Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia - Marketing doznań

Tradycyjnie, EKMŚP połączony jest z targami Biznes EXPO, na których wystawcy prezentują rozwiązania i ofertę dedykowaną firmom sektora małej i średniej przedsiębiorczości.

Aktualne informacje dotyczące ósmej edycji Europejskiego Kongresu MŚP można śledzić na stronie internetowej: www.ekmsp.pl lub w mediach społecznościowych @KongresMSP.

Rejestracja na kongres odbywa się za pośrednictwem formularza. Udział w kongresie jest bezpłatny.

17-10-2018