Jolanta Serocka
Jolanta Serocka

Akredytowany coach ACC ICF, trener biznesu oraz kompetencji edukacyjnych, edukator, wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy. Wykorzystuje 20-letnie doświadczenie pracy z ludźmi, aby uczyć konstruktywnego dialogu międzypokoleniowego. Jako autorka cyklicznych projektów, w tym „META:MATURY”, skutecznie zachęca innych do odkrycia swoich mocnych stron oraz zaplanowania kariery łączącej pasję z zarabianiem. Ma za sobą ponad 900 godzin coachingu indywidualnego i grupowych form rozwoju, dostosowanych do potrzeb klientów, w tym na temat zarządzania pokoleniami. 
Ogromną satysfakcję sprawia jej dzielenie się wiarą w zmianę oraz wspieranie innych w osiąganiu celów zawodowych i życiowych w ramach autorskiego programu studiów podyplomowych WSB „Akademia innowatora edukacji”. Chętnie podejmuje kreatywne wyzwania, w tym pisarskie jako autorka opowiadań w wydaniach zbiorowych „Kreatywne pisanie. 12 debiutów” (2018) oraz „Pokusa. Między pragnieniem a rozwagą” (2019). W życiu stawia na odwagę, autentyczność oraz efektywność w działaniu.

Marcin Czyżuk
Marcin Czyżuk

Absolwent zarządzania, filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej, studiów podyplomowych z zakresu projektowania i wdrażania aplikacji webowych i mobilnych.  Dydaktyk i metodyki e-learningu. Na co dzień kieruje Centrum Nowoczesnych Technologii Nauczania, gdzie razem z zespołem doradza, projektuje, tworzy i administruje kursami e-learningowymi na potrzeby dydaktyki akademickiej i biznesu. Prowadzi szkolenia i warsztaty z wykorzystania nowych technologii w dydaktyce w obszarze narzędzi i metodyki dydaktyki zdalnej.

Mirosław Zientarski
Mirosław Zientarski

Marzyciel-optymista, który przebranżowił się z 'pana od fikołków' (AWF Gdańsk) w pana doktora (Wydział Humanistyczny UMK), aktualnie eksplorujący humanistyczne aspekty technologii w Centrum Nowoczesnych Technologii Nauczania WSB w Toruniu. Administrator uczelnianej platformy Moodle. Autor i współautor kursów e-learnigowych, materiałów do nauczania zdalnego oraz filmów dydaktycznych (także w technologii 360o).
Prywatnie bloger i podcaster opowiadający o (wszech)świecie widzianym z perspektywy żonatego mężczyzny, będącego ojcem czwórki dzieci.