Projekt Yes 4 Yeti

yeti.jpgCereal Partners Poland Toruń Pacific i Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zapraszają studentów  do wzięcia udziału w projekcie YES 4 YETI. To wyjątkowa okazja, by skorzystać z warsztatów i zapoznać się z pracą różnych działów w firmie, przyjrzeć się produkcji i zobaczyć jak funkcjonuje fabryka od środka. Termin rekrutacji przedłużamy do 9 marca 2018!

YES 4 YETI, czyli Youth Employment&Training Initiativo to projekt skierowany jest do studentów  III roku studiów pierwszego stopnia oraz studentów I roku studiów drugiego stopnia. Studenci, którzy zakwalifikują się do programu będą uczestniczyć w cyklu warsztatów z różnych obszarów działalności firmy prowadzonych przez ekspertów CPP Toruń-Pacific. Poznają pracę różnych działów, przyjrzą się produkcji i zobaczą jak funkcjonuje fabryka od środka. Pierwszy dzień to wprowadzenie w kontekst biznesowy, marketing, sprzedaż, logistykę,  natomiast drugi to część operacyjna: jakość, bezpieczeństwo, proces produkcyjny oraz metodologia Continuous Improvement.

Cykl warsztatów w firmie jest zaplanowany na przełomie marca i kwietnia 2018. Zwieńczeniem cyklu będzie przygotowanie projektu na temat firmy CPP Toruń-Pacific z zagadnień prezentowanych podczas warsztatów. Autorzy wybranych projektów będą mieli możliwość realizacji letnich praktyk w CPP Toruń-Pacific. Wszyscy uczestnicy na zakończenie cyklu warsztatów otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w projekcie YES 4 YETI.

W razie dodatkowych pytań skontaktuj się: