HR W BIZNESIE. Trendy już znamy, czas na rozwiązania – 29 listopada w Bydgoszczy

Podziel się:

flex_hr.jpg

Wyższa Szkoła Bankowa wspólnie z FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia zapraszają na konferencję HR W BIZNESIE. Trendy już znamy, czas na rozwiązania. Wydarzenie adresowane jest do osób pracujących w obszarze HR - pracowników i menedżerów działów HR oraz osób zarządzających w firmach.

29 listopada w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy będziemy gościć wybitnych praktyków z obszaru zarządzania i HR. Gwarantujemy szereg inspirujących wykładów i warsztatów z udziałem szefów i pracowników wielkich korporacji , jak i renomowanych firm rodzinnych. Radzimy się przygotować na dzień pełen inspiracji, bo wszyscy prelegenci to praktycy i wybitni specjaliści w swoich dziedzinach. Nie zabraknie też sporej dawki motywacji  - jednym z prelegentów będzie Jakub B. Bączek, trener mentalny i coach kadry narodowej siatkarzy Stéphane Antigi, a Klaudia Tolman, Ryślicielka® przygotuje dla nas Graphic Recording z tego wydarzenia.

zapisz-sie-online.png

Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia HR W BIZNESIE. Trendy już namy, czas na rozwiązania

Miejsce i termin:  29 listopada 2017, Bydgoszcz WSB, aula 117 BA

Program:

 • 9:00 - 9:30 Rejestracja
 • 9:30 - 10:30 Magdalena Dziewguć (Google): Rola HR w przygotowaniu firmy do transformacji cyfrowej
 • 10:30 - 11:00 Aleksandra Zielonka-Wiśniewska (Atos Poland Global Delivery Center): Rosnąca siła employer brandingu. Atrakcyjny pracodawca - jak to robi Atos
 • 11:00 - 11:15 Przerwa
 • 11:15 - 12:15 Jakub B. Bączek (JBB International): Marzenia Się Nie Spełniają…
 • 12:15 - 13:00 Anna Holz (Biurfol): HR w firmie rodzinnej
 • 13:00 - 14:00 Przerwa lunchowa
 • 14:00 – 16:00 CZĘŚĆ WARSZTATOWA

Tematyka warsztatów:

 • Budowanie skutecznej strategii EB - Aleksandra Zielonka-Wiśniewska (Atos Poland 

small_aleksandra_zielonka_wisniewska_1.jpgGlobal Delivery Center)

Warsztat to propozycja dla osób, które chcą rozpocząć pracę nad strategią EB w swojej firmie, poznać zasady jej opracowania i niezbędne do tego celu narzędzia. Zajmiemy się m.in. analizą organizacji, definiowaniem grup docelowych, tworzeniem EVP, komunikacją oraz mierzeniem efektywności prowadzonych działań.

 • Obcy w firmie – jak zmotywować pracownika do nauki języka i mierzyć efekty - Magdalena Zawiszewska (Centrum Języków Obcych Wyższa Szkoła Bankowa) i Piotr Banasiak (Educational Testing Service Global BV Sp. z o.o.)
 • small_magdalena_zawiszewska.jpg

small_fotka.jpg

Proces szkolenia językowego powinien być pod kontrolą HR i to właśnie specjaliści HR ds. rozwoju, wytyczania ścieżek kariery powinni widzieć wartość dodaną każdego szkolenia. Na warsztacie dowiesz się:  jak zorganizować skuteczne szkolenie językowe w firmie, odpowiadające realnym potrzebom, jak zarządzać językowym projektem szkoleniowym, jak motywować pracowników do podwyższania kompetencji językowych i jak mierzyć osiągane efekty. Przedstawimy też narzędzie do pomiaru kompetencji językowych pracowników – TOEIC – Test of English for International Communication.

 • Jak wykorzystać „FRIS -style myślenia, style działania” w rekrutacji i zarządzaniu small_jurewicz_jakubczak.jpgzasobami ludzkimi? - Anna Jurewicz, Dorota Jakubczak 

Warsztat składa się z dwóch części. W pierwszej omówimy narzędzie FRIS i jego funkcjonowanie. Natomiast w drugiej przyjrzymy się modelowi FRIS i jego zastosowaniu w rekrutacjach, zarządzaniu zasobami ludzkimi, budowaniu zespołów i w podziale zadań.

 • Lepiej zapobiegać niż leczyć – o kryzysowych sytuacjach pracodawców w social media – Marta Daniel i Artur Grendzicki (CTDP/Contact Center)small_artur_grendzicki_0.jpg

  small_marta_daniel.jpg

   Co zrobić, gdy internauci stawiają naszą firmę w niekorzystnym świetle? Takie sytuacje mogą okazać się zarówno zagrożeniem, jak i szansą, a odpowiednie przygotowanie się na nie może pomócw budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy. Podczas warsztatu zgłębimy naturę kryzysów w mediach społecznościowych, poznamy narzędzia pozwalające na ich rozwiązanie, a co ważne - przećwiczymy je, analizując praktyczne sytuacje. Będzie to także okazja, by wspólnie wypracować konkretne działania dla konkretnych problemów.

   • Policzyć HR – czy się da? Czyli jak zmierzyć niemierzalne - Emilia Szypryt (FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia)

   small_emila_szypryt.jpgUjęcie HR w liczbach i wskaźnikach może stanowić wyzwanie dla Działu HR oraz osób zarządzających przedsiębiorstwami. A odpowiedź na pytanie jak i na ile zasoby ludzkie wspierają rozwój firmy często jest zbyt ogólna. Łatwo się zagubić w tym co liczyć i jak. Wystąpienie pomoże odpowiedzieć na kluczowe wyzwania co w obszarze HR warto liczyć, pomoże podjąć decyzję czy warto liczyć. Specjalistom zainteresowanym wdrożeniem podstaw controllingu personalnego podpowie także od czego warto zacząć.

   • Myślenie wizualne dla HR-owców - Klaudia Tolman (Ryślicielka®) 

   Dokonamy wspólnie eksperymentu, który pokaże DLACZEGO warto używać prostych rysunków na co dzień. 

   small_profilowe-kt-ryslicielka-2017.08.01.jpgPoznamy „Model umiejętności PET", który nieodwracalnie zaraża ludzi do rysowania oraz dowiemy się co kryje w sobie SWOJAK® - czyli Skandalicznie Wybitny oraz Jakże Atrakcyjny Kurs Ryślenia®. Ponadto będziemy szukać odpowiedzi na pytanie: JAK rysować? oraz: CO Z TEGO? – czyli do czego wykorzystać myślenie wizualne w HR.

   Partnerzy konferencji:

    

   logo_biurfol-300x117_0.pngschumacher-300x175_0.pngtop_ranking_logo-300x74_0.jpg

   betapoint_logotyp-01-300x212_1.jpgnew-umc-logo-green-300x89_0.pngpersonel-i-zarzadzanie-300x33_0.jpg

   ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ LICZBĘ MIEJSC NA WARSZTATCH, O UDZIALE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ ORAZ DOKONANIE OPŁATY ZA UDZIAŁ W KONFERENCJI

   ZAPISZ SIĘ NA KONFERENCJĘ

    

    

    

    

   10-11-2017