Studiuj i pracuj

Nasza oferta studiów skierowana jest przede wszystkim do osób, którzy łączą naukę oraz pracę. Kierunek przez nas obrany został wyróżniony nie tylko w rankingach i opinii pracodaców, ale również przez pracujących studentów. Każdego roku uzyskują u nas praktyczną wiedzę oraz doświadczenie. WSB w Bydgoszczy to uczelnia najchętniej przez nich wybierana.

studiuj_pracuj.png

studia_i_praca.jpgWiemy, że w obecnych czasach większość młodych ludzi podejmuje pracę zarobkową, aby utrzymać się na studiach. Dlatego proces kształcenia został zorganizowany tak, aby każdy student mógł posiadać czas i na naukę, i na pracę.  Staramy się, żeby Twój plan miał jak najmniej okienek. Jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych zajęcia masz tylko w soboty i niedziele lub przez 4 dni w tygodniu, jeśli studiujesz w trybie stacjonarnym. Dzięki temu z łatwością połączysz studia i pracę. Sprawdź ofertę WSB

zainwestuj.jpgZainwestuj w dobre studia
Nasze studia są płatne, ale to inwestycja, która się zwraca. Zwrot z zainwestowanych pieniędzy dostajesz od razu: przeznaczamy środki na najlepszą kadrę dydaktyczną, infrastrukturę i sprzęt multimedialny, zbiory biblioteczne, wyjazdy zagraniczne, stały dostęp do internetu itd. Wszystko po to, aby zwiększyć Twój komfort  studiowania. Istnieje też możliwość skorzystania z szerokiej palety stypendiów.

zdobywaj_przydatne_umiejetnosci.jpgZdobywaj przydatne umiejętności
Ofertę i programy dydaktyczne dopasowaliśmy do oczekiwań pracodawców, aby wszystko, czego się nauczysz, było przydatne w Twojej przyszłej pracy zawodowej. Zajęcia są utrzymane w praktycznej formie, co sprzyja zapamiętywaniu informacji i uczy kreatywnego podejścia do działania. Dzięki platformie Rosetta Stone możesz uczyć się języków obcych, bez których trudno dziś o dobry start na rynku pracy.

studiuj-pracuj_0_0.pngZwiększaj swoje kopetencje

Jako student WSB możesz brać udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach. Dzięki nim nauczysz się m.in.

  • technik szybkiego uczenia się, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem
  • skutecznego zarządzania czasem
  • przygotowywania dokumentów aplikacyjnych.

Na kursach językowych podszkolisz swoje umiejętności lingwistyczne, a w kołach naukowych zrealizujesz swoje pierwsze projekty.

czas_0.png