Oferta WSB

Wyższe Szkoły Bankowe to największa w Polsce grupa niepublicznych uczelni biznesu, zajmująca od lat wysokie miejsca w rankingach szkół wyższych sporządzanych przez opiniotwórcze czasopisma. Z ofertą edukacyjną docieramy do szerokiego grona odbiorców m.in. w Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu i Wrocławiu. W ciągu 20 lat prężnej działalności na rodzimym rynku edukacyjnym Wyższym Szkołom Bankowym zaufało ponad 270 000 studentów i absolwentów.

Uczelnie oferują następujące formy kształcenia:

W odpowiedzi na Twoje potrzeby
W WSB masz do wyboru 2 formy studiów:

  • Studia stacjonarne – w tym trybie zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, choć zwyczajowo nawet dwa z tych dni są wolne, dzięki czemu zyskujesz dodatkowy czas na rozwijanie swoich zainteresowań czy podjęcie pracy.
  • Studia niestacjonarne, na których zajęcia odbywają się w weekendy. Studiując niestacjonarnie, osiągasz te same efekty kształcenia co studenci stacjonarni. Zjazdy odbywają się średnio tylko dwa razy w miesiącu, dzięki czemu możesz wykorzystać cenny czas na zdobywanie doświadczenia zawodowego oraz szeregu kwalifikacji, które pozwolą Ci sprawdzić się w realnych warunkach gospodarczych.