HR Cafe po wakacjach: Dziękuję! O sztuce dawania feedbacku.

27 września wracamy po wakacjach z kolejnym odcinkiem HR Cafe. Tym razem spotykamy się w Bydgoszczy, by rozmawiać o sztuce dawania skutecznego feedbacku. Gościem warsztatów będzie Rafał Głowala z Business Development Partner w Nais.

Pracujemy online, często w rozproszonych zespołach, wielu naszych współpracowników to internetowi tubylcy – nie znają innego świata. Żyją w świecie: like’ów, poleceń. I tak też chcą dziś pracować, czyli otrzymywać: szybko, prosto i jasno informację o tym, czy się nadają do pracy, co muszą poprawić. W taki też sposób chcą być nagradzani i motywowani: instant, od ręki, zaraz po dobrej prezentacji, po zdobyciu klienta, etc. Dlaczego to ważne i co to może zmienić w firmie, gdy tak będziemy rozmawiać z pracownikami – dowiemy się tego podczas spotkania z Rafałem Głowala.

  • Kiedy?

27 września 2018 r. godz. 14:00

  • Gdzie?

WSB w Bydgoszczy, ul. Fordońska 74, sala 104 BA

  • Temat

Dziękuję! O sztuce dawania feedbacku.

ZAPISZ się na wydarzenie!

Prowadzący:

Rafał Głowala, Business Partner Development w Naisrafal_glowala.jpg
W codziennej pracy doradza, jak: motywować, nagradzać i doceniać pracowników. Jest zwolennikiem budowania przez szefów szczerej atmosfery w pracy opartej na zaufaniu i umiejętności dawania informacji zwrotnej. Od kilku lat prowadzi szkolenia, jest trenerem i coachem. Ma dyplom I stopnia Szkoły Trenerów i Coachingu TROP, partnera Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje w oparciu o Metodę TROP, która skupia się na empatycznym kontakcie budującym współpracę. Rafał preferuje proces jako formę uczenia się w oparciu o wzajemne dzielenie się odczuciami, doświadczaniem, przeżywaniem. Startup Nais, w którym pracuje, stworzył platformę do nagradzania i motywowania pracowników, której celem jest zmniejszenie rotacji w firmach oraz wspieranie szefów i działów HR w budowaniu relacji z pracownikami. Nais umożliwia m.in. dzielenie się feedbackiem i nagradzanie pracowników online.

 

15-08-2018