Zakończyła się rekrutacja na wybrany przez Ciebie kierunek lub specjalność lub nie ma ich w obecnie trwającej rekrutacji? 

Zapisz się na listę osób zainteresowanych danym kierunkiem i/lub specjalnością, a dostarczymy Ci wszelkich niezbędnych informacji nt. całego procesu rekrutacji i powiadomimy Cię o możliwości ponownego przyjęcia na studia, które Cię interesują. 

Uwaga! 
W celu otrzymania informacji zwrotnej odnośnie rekrutacji na wybrany kierunek/specjalność konieczne jest zaznaczenie WSZYSTKICH zgód znajdujących się na dole formularza. 
Interesuje mnie kierunek:
Zgody na przetwarzanie danych osobowych:
Wszystkie zgody są dobrowolne. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć każdą ze zgód. Szczegóły dotyczące sposobu oraz skutków cofnięcia każdej ze zgód znajdziesz w Polityce Prywatności. Zapoznaj się z Polityką Prywatności.  

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu przy ul. Młodzieżowej 31a. Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iod@wsb.bydgoszcz.pl/iod@wsb.torun.pl.