HR CAFE #19: Grywalizacja, a motywowanie pracowników

Czy poprzez mechanizm gry można uzyskać zaangażowanie zespołu i jednocześnie efekty biznesowe? Sprawdź, czy grywalizacja wesprze Twój dział HR. I dołącz do ostatniego HR CAFE przed wakacjami. Już 13 czerwca w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

13.06.2019 r., g. 14:00 – 16:00

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, ul. Młodzieżowa 31a
Wstęp wolny. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Skąd Pan/Pani dowiedziała się o HR CAFE?

Zastrzegamy sobie prawo odwołania spotkania w przypadku małej liczby zgłoszeń lub innych zdarzeń losowych.

Administratorem  Twoich  danych  osobowych  jest  Wyższa  Szkoła  Bankowa  w  Toruniu  przy  ul. Młodzieżowej 31a, więcej informacji.
Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iod@wsb.torun.pl/iod@wsb.bydgoszcz.pl.
 
Polityka prywatności FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.

Jestem świadoma/świadom, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach informowania o produktach i usługach oraz realizacji usług oferowanych przez FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o informacji handlowej drogą elektroniczną. W tym używanie przez FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (tzn. wszelkich urządzeń, które umożliwiają kontakt). [Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz Prawo telekomunikacyjne]