Zacznij studia podyplomowe w WSB, rozpocznij pracę w Atos, otrzymaj zwrot kosztów za studia!

Podziel się:

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy i w Toruniu rozpoczęła nabór na studia podyplomowe „Zaawansowane zarządzanie programami i projektami”.

Studia organizowane są we współpracy z firmą Atos – międzynarodowym liderem w branży usług informatycznych oraz Kujawsko-Pomorskim Odziałem Project Management Institute. Absolwenci, którzy po ukończeniu nauki zdecydują się na pracę w Atos w Bydgoszczy i po okresie próbnym otrzymają umowę na czas nieokreślony, otrzymają zwrot kosztów nauki.

Studia kierowane są do osób pracujących lub zamierzających rozpocząć pracę w firmach z branży informatycznej. Dla przyszłych pracowników firm informatycznych, studia będą okazją do zapoznania się z mechanizmami prowadzenia przedsięwzięć i lepszego zrozumienia zasad ich realizacji. Dadzą im również przewagę podczas negocjacji związanych z zatrudnieniem. Osoby już pracujące mają szansę uzupełnienia swojej wiedzy teoretycznej oraz konfrontacji swoich doświadczeń z doświadczeniami wykładowców oraz innych uczestników studiów.

Studia przygotowują również do egzaminu certyfikacyjnego PMP ®  - Project Management Professional
– rozpoznawalnego i uznanego na świecie programu certyfikacyjnego z dziedziny zarządzania projektami.

Sprawdź szczegóły
zapisz-sie-onlin_0.png

atos.jpgpmi_logo.jpg

 

03-07-2017