Wiodący producent płatków śniadaniowych Cereal Partners Poland Toruń Pacific oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zapraszają studentów do udziału w kolejnej edycji projektu YES 4 YETI.

W tym roku warsztaty będą realizowane w formule hybrydowej – dwa spotkania odbędą się online, a jedno w fabryce płatków.


Liczba miejsc jest ograniczona, a na zgłoszenia czekamy tylko do 5 maja!


YES 4 YETI, czyli Youth Employment&Training Initiative to projekt skierowany do studentów tylko trzech regionalnych uczelni, w tym WSB. Studenci, którzy zdecydują się na udział w programie, będą uczestniczyć w trzydniowych warsztatach prowadzonych przez ekspertów CPP Toruń-Pacific.

Ostatni dzień warsztatów połączony będzie z wizytą w fabryce w Lubicz. To doskonała okazja, by zobaczyć przedsiębiorstwo z szerokiej perspektywy - okiem finansisty, rekrutera, logistyka, inżyniera produkcji czy marketingowca.

Wszyscy uczestnicy na zakończenie cyklu warsztatów otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w projekcie YES 4 YETI.

 

Kiedy?

Warsztaty online odbędą się w dniach 17-18 maja (w godz. 9:30-13:00), a stacjonarne 24 maja (9:30-14:30).

 

Jak zgłosić udział?

Aby wziąć udział w projekcie, należy wysłać maila ze zgłoszeniem (imię i nazwisko oraz nr albumu) na adres biuro_karier@wsb.bydgoszcz.pl do 5 maja 2022 r. W tytule maila prosimy wpisać WARSZTATY Y4Y.


Ważne!

Liczba miejsc jest ograniczona – do projektu zakwalifikuje się tylko 5 studentów. Pierwszeństwo mają studenci z kierunków: logistyka, inżynieria zarządzania i zarządzanie z najwyższą średnią za semestr zimowy 2021/22.

Mail z potwierdzeniem zakwalifikowania się do projektu zostanie wysłany do uczestników do 6 maja 2022 r.

 

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń!


Czytaj więcej