Zapraszamy na bezpłatną VI edycję Targów Pracy w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym, które odbędą się 12 października 2021 w godz. 10:00– 16:00 przy ulicy Gdańskiej 187.


Celem Targów Pracy jest zgromadzenie pracodawców oraz osób poszukujących zatrudnienia w województwie kujawsko-pomorskim. Podczas wydarzenia będzie możliwość zapoznania się z ofertami pracy z regionu, rozmowy z ekspertami HR, udziału w symulacjach rozmów kwalifikacyjnych oraz wykonania darmowego zdjęcia do CV. Serdecznie zapraszamy na stoisko edukacyjne WSB, które pojawi się również podczas tego wydarzenia. Będzie można porozmawiać z naszymi przedstawicielami o możliwościach edukacyjnych i planowaniu ścieżki kariery.

Liczne atrakcje dla odwiedzających, współpraca z ponad 40 firmami oraz organizacjami publicznymi czy renomowanymi partnerami merytorycznymi, to tylko niektóre z propozycji jedynych takich targów w Bydgoszczy w 2021 roku. 

Obiekt, w którym będą odbywały się Targi Pracy posiada bardzo dużą powierzchnię wystawienniczą, która zapewni odpowiednie odległości między stoiskami. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Ponadto będzie możliwość wysłuchania prelekcji ekspertów od rekrutacji, uzyskania pomocy w stworzeniu profesjonalnych materiałów aplikacyjnych. Nowością będzie sesja Q&A – pytania i odpowiedzi od uczestników.   


Specjalnie na to wydarzenie, BCTW uruchamia linię MZK numer 204, którą będzie można dojechać z Dworca Bydgoszcz Leśna. Ponadto można skorzystać z autobusów: 52, 93 lub 94. Dla osób podróżujących samochodem, motocyklem lub rowerem czeka bezpłatny parking.

Zarejestruj bezpłatny udział i odbierz jeden z licznych gadżetów.

Więcej informacji: www.bctw.pl/wydarzenia
 

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszcz.

Czytaj więcej