Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy po raz kolejny włącza się w międzynarodowy projekt Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który promuje aktywne podejście do realizacji działań i lepsze rozumienie zasad biznesowych. 
Wydarzenie odbędzie się w tym roku pod hasłem "Nowa normalność". Rok 2020 okazał się wielkim wyzwaniem. Przedsiębiorcy musieli wykazać się ogromną elastycznością w zarządzaniu swoimi firmami, ponieważ koronawirus wymusił zmianę zasad biznesowej gry.


Nasze warsztaty i webinaria to okazja do wymiany doświadczeń oraz spotkania się z osobami nastawionymi na rozwój i samodoskonalenie.

 

Poniżej HARMONOGRAM SPOTKAŃ – na każde z nich obowiązują ZAPISY. Po zapisaniu się na spotkanie, w ciągu kilku dni otrzymacie Państwo maila z linkiem do wybranego spotkania / wybranych spotkań.

 

  • 18.11.2020 (środa), godz. 15.00, Joanna Polakowska, Rozmowy kwalifikacyjne w dobie pandemii.

Dzięki webinarowi dowiedz się, jak przygotować się do rozmowy w obecnych, trudnych czasach pandemii. Czym różni się spotkanie z rekruterem online od tego twarzą w twarz? Jak należy przygotować się do takiej rozmowy, na co szczególnie zwrócić uwagę? Po spotkaniu, zapraszamy na czat z prowadzącą.
 

Joanna Polakowska: doradca zawodowy, wykładowca WSB w Toruniu. Prowadzi zajęcia, szkolenia i warsztaty m.in. z zakresu doradztwa zawodowego, zarządzania karierą, procesów personalnych w organizacji, poruszania się po rynku pracy, kompetencji miękkich oraz kompetencji przyszłości.

  • 19.11. 2020 (czwartek), godz. 10:00, Edyta Żołecka, I Ty możesz zostać mentorem.

Webinar adresowany do osób, które chcą się dowiedzieć więcej na temat budowania specyficznej relacji pomiędzy mentorem a mentee. Na czym polega proces mentoringowy i jakie są jego etapy? Kim jest mentor i jakie powinien mieć cechy? I wreszcie – czy każdy może zostać mentorem?

 

Edyta Żołecka: doradca zawodowy Biura Karier Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Absolwentka Pedagogiki o specjalności Nowoczesna edukacja z elementami tutoringu i mentoringu. Jako doradca w Powiatowym Urzędzie Pracy, wykorzystywała swoją wiedzę z zakresu mentoringu, współpracując z osobami bezrobotnymi poszukującymi zatrudnienia.

  • 20.11.2020 (piątek), godz. 11:00, Magdalena Zawiszewska, Job interview - rozmowa kwalifikacyjna po angielsku.

Podczas warsztatu uczestnicy uzyskają odpowiedź na pytania: jak przygotować się do rozmowy i

co mnie na niej czeka? Dowiedzą się także  czego pracodawca NAPRAWDĘ chce?
 

Magdalena Zawiszewska: wykładowca WSB (Business Communication, MBA, Project Management, szkolenia in-company), koordynator Centrum Języków Obcych WSB, trener języka angielskiego i rosyjskiego, absolwentka Zarządzania Projektami, zwolenniczka "myślenia projektowego", entuzjastka nowych technologii na zajęciach języków obcych służących rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych w aspekcie nie tylko językowym, ale również kulturowym.

 

UWAGA - lista została zamknięta

Aby zapisać się na spotkanie, wypełnij formularz zgłoszeniowy

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

 

 


 

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Polsce jest organizowany od 2008 roku. To międzynarodowa inicjatywa promująca rozwój i aktywną postawę wobec życia. W listopadzie w całej Polsce odbywa się cykl spotkań, warsztatów i dyskusji, których najważniejszym tematem jest szeroko ujmowana przedsiębiorczość.    

Czytaj więcej