HR Cafe w maju: Employer Branding w praktyce

Podziel się:

24 maja o godz.14.00  zapraszamy do Bydgoszczy na kolejne spotkanie z cyklu HR Cafe. Tym razem specjalistki z firmy Mobica skupią się na tematach związanych z Employer Brandingiem. Jak zapewniają trenerki, warsztaty składać się będą w 30 procentach z teorii, a reszta to sama z praktyka.

Spotkania z cyklu HR Cafe adresowane są do osób zarządzających przedsiębiorstwami, pracujących w obszarach HR i realizujących działania z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. HR Cafe to wspólna inicjatywa Wyższej Szkoły Bankowej oraz FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia.

Kiedy?

  • 24 maja 2018 roku, godz. 14:00

Gdzie?

  • Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy, ul. Fordońska 74, sala 104 BA

W programie:

  • Warsztaty skierowane do HR-owców oraz pasjonatów EB, którzy chcieliby się dowiedzieć, w jaki sposób wyróżnić swoją ofertę pracy na rynku, przyciągnąć uwagę potencjalnych kandydatów oraz jak zmierzyć skuteczność swoich działań
  • Warsztaty będą się składać z 30% teorii i 70% praktyki. Będziemy pracować w grupach, z których każda opracuje osobne studium przypadku pod okiem jednej z trzech ekspertek employer brandingu
  • Będzie kreatywnie, aktywnie, HRowo-marketingowo
  • w programie spotkania przewidziana jest przerwa ok. 14:30
  • planowane zakończenie spotkania ok. godz. 16:00

Prowadzące:

Izabela izabela_mazurek_turska_employer_branding__communication_manager_w_mobica.pngMazurek-Turska
Employer Branding & Communication Manager w Mobica - międzynarodowej firmie z branży IT. Odpowiada za budowanie marki pracodawcy wewnątrz oraz na zewnątrz organizacji. Specjalizuje się w budowaniu angażującej komunikacji skierowanej zarówno do pracowników, jak i potencjalnych kandydatów. Zarządza zespołem złożonym ze specjalistów employer brandingu, komunikacji oraz social mediów. Absolwentka studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu Employer Branding Management, jak również HR Manager oraz Coaching w Wyższej Szkole Bankowej. Prowadzi bloga eb-w-praktyce.pl. Wykłada na studiach podyplomowych HR Manager oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi dla Managerów w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy.

Anna Wankiewiczania_wankiewicz_employer_branding__communication_specialist_w_mobica.png
Employer Branding & Communication Specialist w Mobica. Absolwentka UMK specjalności PR i Branding. Jest osobą pełną pozytywnej energii, lubiącą ludzi i gotową na wyzwania. Liczne praktyki przybliżyły jej specyfikę pracy w różnych branżach – od edukacji po gastronomię. Miło wspomina pracę dla Estée Lauder w Budapeszcie i wdrażanie systemu rozwiązań HR dla regionu EMEA. Zafascynowana employer brandingiem każdego dnia poszukuje efektywnych i efektownych rozwiązań dla Mobica.

Marta Wachowiakmarta_wachowiak__senior_employer_branding__communication_specialist_w_mobica.png
Senior Employer Branding & Communication Specialist w Mobica. Absolwentka UKW w Bydgoszczy. Z wykształcenia tłumacz i PRowiec. Doświadczenie zdobywała w agencjach interaktywnych i kreatywnych, podczas pracy dla klientów z różnych branż, lokalnych firmach produkujących gry, a obecnie w IT. Ma ponad 8 lat doświadczenia w: tłumaczeniach i copywritingu (marketingowych, PRowych, produktowych, growych, a nawet doktrynach wojskowych), komunikacji, PR i marketingu, współpracy w zakresie namingu, brandingu, koncepcji kreatywnych i kreacji graficznych.

Zapraszamy!

11-05-2018