Czy zastanawiałeś(-aś) się kiedyś, w jaki sposób zmienią się aktualnie uprawiane zawody? Które z nich znikną i jakie pojawią się na ich miejsce? Na co warto postawić w rozwoju osobistym, aby wyjść naprzeciw rzeczywistości jutra?

 

Jeśli właśnie przytakujesz i chcesz poznać receptę na adaptację do błyskawicznie zmieniającego się świata oraz dowiedzieć się, jakie kompetencje będą w nim szczególnie ważne, to czuj się zaproszony(-a) na organizowane przez WSB w Bydgoszczy i Toruniu bezpłatne spotkanie online z Marcinem Prokopem pt. "Kompetencje przyszłości. Kluczowe kierunki rozwoju w świecie opanowanym przez nowe technologie".


Podczas wykładu dowiesz się, jak ważne jest aktywne uczenie się i kreatywność, myślenie analityczne i projektowe, mądre i efektywne korzystanie z technologii, odporność psychiczna, empatia i umiejętność pracy w zespole czy umiejętności interpersonalne.

 

Kiedy?

  • 30 września (piątek) 2022 r. o godz. 17:00

 

Gdzie?

  • transmisja online (na żywo)

 

Żyjemy w erze rewolucji napędzanej przez nowe technologie. Nieustannie zmienia się sposób, w jaki pracujemy, uczymy się, budujemy relacje, spędzamy czas wolny. Błyskawiczny rozwój Sztucznej Inteligencji (AI) wywołał lawinę pytań i wątpliwości dotyczących roli człowieka w świecie przyszłości. Weź udział w spotkaniu i poznaj odpowiedź.

 

Wypełnij formularz

 

Wypełnij formularz, aby dokonać zapisu i otrzymać dostęp do spotkania online.


Marcin Prokop - dziennikarz, laureat m.in. nagrody Wiktor w kategorii Osobowość Medialna, autor i producent programu telewizyjnego "Niezwykłe Stany Prokopa", którego dotychczasowe dwa sezony obejrzało ponad 14 mln widzów, autor kilku bestsellerowych książek o łącznym nakładzie ponad 250 tys. egzemplarzy (m.in.: "Bóg, kasa i rock’n’roll", "Jego wysokość Longin"), zwycięzca w rankingu najlepszych konferansjerów w Polsce wg miesięcznika Press, nr 9-10/2017. Prywatnie pasjonat nowych technologii oraz megatrendów kształtujących najbliższą przyszłość. Współtwórca filmu dokumentalnego, zrealizowanego dla TVN, pod tytułem "Człowiek przyszłości", w którym jego rozmówcami są najwybitniejsi naukowcy na świecie, m.in. profesorowie Harvardu oraz Massachusets Institute of Technology.

Czytaj więcej