Jak osiągnać sukces zawodowy? Wstęp do cyklu bezpłatnych szkoleń już 20.11. Sprawdź szczegóły!

Podziel się:

Studiujesz? Zastanawiasz się, co dalej? Jak poradzisz sobie na rynku pracy? A może myślisz o własnym start-upie? Nie chcesz pracować za minimalną krajową? Pragniesz poznać tajniki osiągania sukcesu zawodowego?
Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Już 20 listopada będziesz miał okazję, by ktoś odpowiedział na Twoje pytania!

Kamil Krążek jest menadżerem sprzedaży, coachem, szkoleniowcem, który swoją pierwszą firmę otworzył mając zaledwie 18 lat. Przez lata studiów oraz zbierania doświadczeń biznesowych wykształcił w sobie zmysł do interesów i zdolności przywódcze. Prowadził firmę szkoleniową, a dziś czerpie radość z motywowania i wspierania młodych ludzi do podejmowania odważnych kroków na ścieżkach kariery.
Od początku drogi zawodowej związany z rynkiem finansowym, gdzie zdobyte doświadczenie, ambicja i determinacja pozwoliły mu w wieku 28 lat stać się prezesem zarządu i akcjonariuszem dużej spółki z tego obszaru rynkowego.
Zwraca uwagę na etyczny wymiar biznesu. Wśród swoich klientów i współpracowników buduje świadomość finansową i umiejętność gromadzenia i dysponowania kapitałem.
Jest współfundatorem Fundacja im. Grzegorza Góraka www.fundacjagg.pl/co-robimy

Podczas cyklu szkoleń, z których pierwsze odbędzie się 20 listopada o godz. 16:30 w sali 105 BA, otrzymasz wiedzę w zakresie:

  • Jak osiągnąć sukces zawodowy? – wprowadzenie, zainteresowanie tematyką i ofertą Fundacji.
  • Inteligencja emocjonalna – najważniejsza kompetencja XXI w. Szkolenie o tym, czym jest inteligencja emocjonalna, dlaczego pracodawcy zwracają coraz większą uwagę na jej poziom u potencjalnego pracownika, jak doskonalić ten rodzaj inteligencji.
  • Negocjacje – czym są, jak negocjować -  dzielenie się doświadczeniami z prawdziwego, realnego biznesu.

Wszystkie szkolenia prowadzone będą prze Kamila Krążka, Prezesa Zarządu DSA Investment S.A.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Zapisy na spotkanie do dnia 19 listopada 2017. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
 

23-10-2017