Spełniliśmy marzenia

Podziel się:

„Moje marzenie spełnili studenci WSB”

W tym roku Badania Atrybutów Marki miały wyjątkowy, niespotykany dotąd charakter. Za każdą wypełnioną przez studentów I i II stopnia ankietę Wyższe Szkoły Bankowe przekazały 1 złoty na Fundację Mam Marzenie. W sumie zebraliśmy 9900 złotych, które pozwoliły na spełnienie trzech życzeń podopiecznych fundacji.

Pierwsze marzenie to tablet dla pięcioletniego Piotra.
www.mammarzenie.org

Drugie marzenie: Xbox 360 z sensorem ruchu Kinect dla sześcioletniego Łukasza
www.mammarzenie.org

Marzeniem sześcioletniej Michaliny była wizyta w podparyskim Disneylandzie.
www.mammarzenie.org

Wszystkim pracownikom dziękujemy za wsparcie w procesie badania. Dziękujemy również studentom, którzy poprzez udział w badaniu czynnie przyczynili się do spełnienia marzeń dzieci.

Poniżej zamieszczamy podziękowania skierowane do wszystkich pracowników i studentów WSB, które w imieniu fundacji przekazała nam pani Wiesława Borysiak z Zarządu Fundacji.

fundacja.gifFundacja Mam Marzenie działa po to, aby spełniać marzenia chorych dzieci Dlaczego? Bo wierzymy i już niejednokrotnie doświadczyliśmy tego, jak wielka jest moc spełnianego marzenia! Od ponad 11 lat wolontariusze Fundacji ofiarowują swój wolny czas, aby przerwać okres smutku spowodowanego chorobą i wnieść w życie dzieci i ich rodzin chwile radości oraz dać siły do walki z chorobą. Taką terapeutyczną moc ma spełnianie najskrytszych pragnień.
Nasza praca opiera się w 100% na wolontariacie, a wszystkie marzenia udaje nam się spełnić dzięki zaangażowaniu zarówno wolontariuszy, jak i sponsorów. Co z tego wynika? Ponad 5500 spełnionych marzeń od początku działalności Fundacji oraz ogromna satysfakcja, że robimy coś tak niesamowitego, jak dawanie radości tam, gdzie często jej brakuje, bo choroba wchodzi na pierwszy plan.
Dzięki zaangażowaniu studentów WSB w tym roku udało się spełnić trzy marzenia dzieci z poznańskiego oddziału Fundacji: Łukasz dostał Xbox, Piotruś tablet, a Michalina spotkała swoje ukochane księżniczki i bajkowe postaci w Disneylandzie pod Paryżem!
Kto nie był na spełnieniu ten jeszcze nie wie jakie to przeżycie! Dzięki Wam radość była zwielokrotniona – oprócz finansowego wkładu, daliście całą masę cudownych gadżetów! Ich wręczanie było też niesamowitym przeżyciem – np. Łukasz miał fantastyczną zabawę w szukanie każdego elementu z logo WSB.

Dziękujemy za tak cudowną postawę!
W imieniu szczęśliwych marzycieli
Wolontariusz Fundacji Mam Marzenie

Wiesława Borysiak,
Członek Zarządu Fundacji

24-11-2014