Kierunkowsk@z to cykl otwartych bezpłatnych spotkań dla uczniów szkół średnich oraz nauczycieli, w trakcie których wykładowcy WSB oraz partnerzy biznesowi uczelni dzielą się swoją wiedzą.

Moduł dla nauczycieli to wykłady z obszaru pedagogiki, psychologii oraz komunikacji przygotowane przez ekspertów WSB – doświadczonych psychologów i pedagogów. 

Nauczyciele, uczestniczący w projekcie, mogą otrzymać zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniach. 

Spotkania będą realizowane w formule online (transmisja na żywo).

 

Harmonogram spotkań:

  • 22 marca, godz. 17:00 Lęki, strachy i niepokoje – jak zrozumieć? Jak pomagać? Jak działać, aby wspierać- strategie interwencji kryzysowej | Kamila Olga Stępień - Rejszel  

  • 5 kwietnia, godz. 17:00 „Co jest ze mną nie tak?!” – jak rozmawiać o poczuciu inności i wyobcowania z nastolatkami? Jak wspierać tolerancję i integracje zespołu klasowego. | Kamila Olga Stępień - Rejszel  

  • DOSTĘPNE NAGRANIE WEBINARU z 2 marca, godz. 17:00 Nie śpi, nie gada, nie awanturuje się  - jest uczącą się młodą osobą, a ja jej w tym pomagam. Jak dziś być dobrą nauczycielką/dobrym nauczycielem? | Wiga Bednarkowa  ​

  • DOSTĘPNE NAGRANIE WEBINARU z 15 grudnia, godz. 17:00 Gdy robi się pusto...- jak reagować i wspierać ucznia z objawami depresyjnymi | Kamila Olga Stępień - Rejszel ​

  • DOSTĘPNE NAGRANIE WEBINARU z 12 stycznia, godz. 17:00 Jak utrzymać uwagę ucznia podczas lekcji? | Alicja Żak-Łykus

Wykłady są zaplanowane na około 60 minut. Na końcu każdego webinaru przewidzieliśmy dodatkowy czas na pytania do prowadzących. 

Nagrania będą dostępne do 30 kwietnia 2022. 

 

Aby uzyskać dostępy do spotkań i nagrań, zapisz się do projektu klikając przycisk poniżej.
Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

 

Zapisz się

 


Moduł dla uczniów to wykłady, podczas których poruszamy obszary tematyczne bliskie młodzieży i uzupełniające wiedzę zdobywaną podczas lekcji. Będziemy zarówno szlifować kompetencje miękkie, jak i przekazywać ważne informacje związane z wejściem młodych ludzi na rynek pracy.

 

Uczniowie chcą poruszyć konkretny temat? Interesuje ich szczególna dziedzina? Prosimy o kontakt z najbliższą Wyższą Szkołą Bankową. Możemy przygotować spotkanie odpowiadające na ich potrzeby.


Dowiedz się więcej o spotkaniach dla uczniów, szczegóły i dane do kontaktu znajdują się na stronach lokalnych poszczególnych WSB. 

Kliknij nazwę najbliższego miasta i sprawdź możliwości organizacji spotkań w Twojej okolicy.


Masz pytania? 

Skontaktuj się z najbliższą Wyższą Szkołą Bankową. Pod powyższymi linkami znajdziesz dane osób kontaktowych w poszczególnych miastach. 

Czytaj więcej