Lider rankingów

Lider rankingów

Marek Pasztetnik
Prezes Zarządu Zachodniej Izby Gospodarczej
„Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu to uczelnia, która kształci rynkowych liderów i znakomicie przygotowuje student&oac...

dzieki.jpgGrupie Wyższych Szkół Bankowych zaufało już 300 000 studentów. Według raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o wynikach rekrutacji w roku akademickim 2016/2017 jesteśmy najczęściej wybieranymi uczelniami niepublicznymi w Polsce. Bez względu na to, na jaką formę studiowania się zdecydujesz - stacjonarną lub niestacjonarną - wybierzesz dużą i wiarygodną uczelnię, której dyplom jest rozpoznawalny.

 

 

Rok akademicki 2016/2017

Najlepsi w regionie – kierunek Turystyka i Rekreacja

Co roku dwutygodnik „Wiadomości Turystyczne” organizuje Rankingu Szkół Wyższych i ocenia kierunki studiów turystycznych. W tegorocznym rankingu doceniony został nasz kierunek Turystyka i Rekreacja - Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zajęła 1. miejsce rankingu w województwie dolnośląskim. WSB uplasowała się również na 4. miejsce w kraju w zestawieniu uczelni o praktycznym profilu kształcenia. 
 
WSB z jednymi z najlepszych programów MBA w Polsce
 
WSB we Wrocławiu z programem FU MBA trafiła do grona 10-ciu najlepszych (9. miejsce) uczelni MBA w Polsce ocenianych w rankingu "Perspektywy". Tym samym Franklin University MBA po raz kolejny może się szczycić mianem najlepszego anglojęzycznego programu MBA na Dolnym Śląsku. Również program MBA w języku polskim zyskał pozycję najlepszego polskojęzycznego programu w regionie awansując o 6 pozycji na 16. miejsce. W rankingu znalzały się wszytskie programy MBA Wyższych Szkół Bankowych.

WSB na pierwszym miejscu w regionie

W raporcie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego analizującym wyniki rekrutacji na studia na rok akademicki 2016/2017, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu znalazła się na 1. miejscu w regionie oraz w pierwszej dziesiątce uczelni niepublicznych najchętniej wybieranych przez kandydatów na studia stacjonarne i niestacjonarne. Więcej.
 
Awans w rankingu najlepszych uczelni
 
W Rankingu Szkół Wyższych „Perspektywy” prezentującym najlepsze niepubliczne uczelnie magisterskie 2016 r. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu znalazła się na 16. miejscu awansując z 18. miejsca w 2015 r.  Więcej.
 

Powyższe rankingi dotyczą Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.
Sprawdź rankingi WSB w innym mieście, w którym możesz podjąć studia:
Bydgoszcz | Chorzów | Gdańsk | Gdynia | Opole | Poznań | Szczecin | Toruń