Dlaczego WSB

dlaczego wsb- infografika+film

Zobacz
jakie aktywności łączą z nauką nasi studenci.
Praca, rodzina, pasja i studia są tym co najważniejsze w życiu szczęśliwego człowieka sukcesu. WSB wie jak to powiązać.

WSB to uczelnie, których oferta i organizacja skierowane są przede wszystkim do osób łączących naukę i pracę. Kierunek obrany przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu został doceniony nie tylko w rankingach i w opinii pracodawców, ale również  przez ponad 35 000 pracujących studentów, którzy co roku zdobywają tu wiedzę i doświadczenia. Wyższe Szkoły Bankowe to uczelnie najchętniej przez nich wybierane.

grupa-wsb-liczby.png

Zaufaj dużej Uczelni
Wyższym Szkołom Bankowym zaufało już 270 000 studentów i absolwentów. Cieszą się one także dobrą opinią pracodawców: w rankingu przeprowadzonym w 2013 i 2014 roku przez tygodnik „Wprost” okazały się być najbardziej cenioną przez pracodawców grupą uczelni biznesowych w Polsce. Wybierając WSB, masz pewność, że Twój dyplom będzie rozpoznawalny na rynku. Grupa Wyższych Szkół Bankowych | Lider rankingów

fuzje.jpg

Zainwestuj w dobre studia
Nasze studia są płatne, są to jednak rozsądne opłaty, dzięki którym możemy Ci zaproponować dogodne warunki studiowania oraz wysoki poziom nauki, czyli: najlepszą kadrę dydaktyczną, infrastrukturę i sprzęt multimedialny, zbiory biblioteczne, stały dostęp do internetu itd. Istnieje też możliwość skorzystania z szerokiej palety stypendiów.

Studiuj i pracuj
Wiemy, że w dzisiejszych czasach większość młodych ludzi podejmuje pracę zarobkową, aby utrzymać się na studiach. Dlatego proces kształcenia zorganizowaliśmy tak, aby każdy student mógł znaleźć czas i na naukę, i na pracę. To jeden z powodów, dla których nasze studia są najchętniej wybierane przez pracujących.

studiuj_pracuj.png

Podejmij naukę w nowoczesnym miejscu
Stawiamy na nowe technologie, takie jak:

  • platforma edukacyjna Moodle
  • platforma do samodzielnej nauki języków obcych Rosetta Stone Advantage 

które ułatwiają naukę na co dzień.

Należą do nich także specjalistyczne oprogramowania i narzędzia informatyczne, jak np. Symfonia czy AutoCad. We wszystkich obiektach znajdują się sale wyposażone w doskonały sprzęt audiowizualny oraz laboratoria komputerowe. Innowacyjne rozwiązania w Wyższej Szkole Bankowej to nie tylko nowoczesny Extranet, ale także Wi-Fi w budynkach Uczelni oraz kioski internetowe, dzięki którym w każdej chwili możesz połączyć się z internetem. E-uczelnia

infograf2014_nowyextranet.jpg

Studiuj praktycznie
Jako uczelnia biznesu stawiamy na praktykę. Programy nauczania konsultowane są z przedstawicielami poszczególnych branż, aby jak najlepiej odzwierciedlić realia gospodarcze. Studenci zdobywają doświadczenie zawodowe podczas staży i praktyk, a uczelniane Biuro Karier organizuje dodatkowe szkolenia i warsztaty. Twoje biznesowe referencje
 
Twój kapitał na studia
Studia w Uczelni biznesu możesz potraktować jak inwestycję w swój rozwój zawodowy. W WSB dokładamy starań, aby poniesiony przez studentów koszt był jak najmniejszy. Dzięki elastycznemu systemowi opłat sam decydujesz, kiedy i jak chcesz płacić za studia. Różnorodne stypendia pozwalają ograniczyć wydatki na czesne.
 
ksztalcimy-praktyczne.png
 
Źródło:  „Badanie opinii studentów, absolwentów, pracodawców i pracowników WSB 2014”, Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.