Prasowe Centrum Informacyjne

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów do korzystania z Prasowego Centrum Informacyjnego Wyższych Szkół Bankowych. W ramach współpracy nasi eksperci m.in.:

  • komentują bieżące tematy z obszaru biznesu, ekonomii i gospodarki, prawa, turystyki i rekreacji,  politologii, logistyki i wielu innych
  • odpowiadają na pytania dziennikarzy dotyczące bieżących kwestii z wyżej wymienionych obszarów
  • prowadzą eksperckie profile na Twitterze: Eksperci_WSB

eksperci_twitter_0.jpg

 

 

 

 

 

 

Zobacz listę ekspertów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu

Zobacz wybrane komentarze naszych ekspertów:

Zobacz wybrane opublikowane komentarze naszych ekspertów z 2016 roku:

Informacje o Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu:

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu jest uczelnią wyższą, która działa na mocy ustawy o szkolnictwie wyższym z 27 lipca 2005 r. Wrocławska WSB jest wpisana do Rejestru Uczelni Niepublicznych oraz Związku Uczelni Niepublicznych. Dzięki opisanej powyżej osobowości prawnej studentom WSB we Wrocławiu przysługują wszystkie uprawnienia oraz przywileje wynikające ze studiowania na uczelni wyższej.

Silna Grupa Wyższych Szkół Bankowych
WSB we Wrocławiu to jedna z dziewięciu uczelni należących do Grupy Wyższych Szkół Bankowych zlokalizowanych w Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu i Wrocławiu. Założycielem Wyższych Szkół Bankowych jest Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia.

Misja WSB we Wrocławiu
Misją Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu jest przekazywanie profesjonalnej i maksymalnie praktycznej wiedzy, którą gwarantuje naszym studentom silną pozycję na rynku pracy oraz zapewnia bilet do dynamicznej kariery zawodowej. Celem wrocławskiej WSB jest efektywne kształcenie na najwyższym poziomie łączące wiedzą merytoryczną z praktycznymi umiejętnościami. Dążymy do tego, aby nasi studenci świadomie i skutecznie uczestniczyli w budowaniu nowoczesnej polskiej gospodarki.

  • Misja WSB: Partnerzy w rozwoju kariery zawodowej.
  • Wizja WSB: Regionalny lider w kształceniu studentów łączących naukę i pracę.

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu prowadzi:

Uczelnia zajmuje czołowe miejsca w rankingach uczelni wyższych.

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zdobyła silną pozycję na polskim rynku edukacyjnym, a najwyższy standard kształcenia oraz nowatorskie projekty dydaktyczne realizowane przez wrocławską WSB zostały wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów do współpracy. Odpowiemy na każde pytanie oraz chętnie dostarczymy Państwu interesujące materiały merytoryczne i zdjęciowe. Zostaw kontakt!